Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerin Özür Tayini İsteklerini Gerçekleştirecek Mi?

Bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk, özür tayini bekleyen öğretmenlerin sesi oldu. Sosyal medya hesabından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a seslenen İsmail Koncuk yaşanan mağduriyetlerin giderilmesini istedi.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerin Özür Tayini İsteklerini Gerçekleştirecek Mi?

Öğretmenlerin yaşadıkları sorunları sık sık dile getirmesi ile tanınan Bağımsız Milletvekili İsmail Koncuk sosyal medya üzerinden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a seslenerek özür tayini bekleyen öğretmenlerin sorunlarının çözülmesini istedi.

ÖĞRETMENLERİN SESİ OLDU!

Öğretmenlerin yaşamış oldukları sorunları dile getirip çözüm araması ile tanınan Bağımsız Milletvekili İsmail Koncuk özür tayini isteklerinin yerine gelmesini bekleyen öğretmenlerin taleplerini sosyal medyadan Milli Eğitim bakanı Ziya Selçuk'a iletti.

Kendisi de bir eğitimci olan vegeçmişte Türk Eğitim Sen ve Türkiye Kamu Sen Genel Başkanlığı görevlerinde bulunan İsmail Koncuk özür tayini bekleyen öğretmenlerin sorunlarının çözümünün zor olmadığını söyledi.

ÖZÜR GRUBU TAYİNİ ZOR DEĞİL!

Milli Eğitim Ziya Selçuk'a yönelik bir mesaj paylaşan İsmail Koncuk, “Özür grubu tayini isteği henüz gerçekleşmeyen 1000 öğretmeni ailelerine kavuşturmak ve onları sevindirmek hiç zor değil. Bunun zorluğu olsa olsa denizi geçip derede boğulmak olur. Koskoca Milli Eğitim Bakanlığı'na bu vurdumduymazlık hiç yakışmıyor. Bir an önce bu öğretmenlerimizin özür tayin istekleri gerçekleştirilmelidir.” dedi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK ÖZÜR TAYİNİ AÇIKLAMASI YAPTI MI?

Özür tayini bekleyen öğretmenler İsmail Koncuk'un bu mesajı ile umutlansalar da şu ana kadar atılmış herhangi bir somut adım bulunmuyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk özür tayinine dair herhangi bir açıklama yapmadı.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@