KamudanHaber: Memur-Sen üyeleri en zeki ve başarılı memurlardır

Ne diyelim bir gün herkes....

Memurlar 16.05.2017, 21:35
KamudanHaber: Memur-Sen üyeleri en zeki ve başarılı memurlardır

Memur-Sen üyeleri kırılması zor bir rekora imza attı. 1 fire ile SGK'daki müdür ve müdür yardımcılığı atamalarında mülakatlarda başarılı olanların tamamı Memur-Sen üyeleri oldu.

KamudanHaber - Sosyal Güvenlik Kurumu'nun 21 Ocak 2017'de Ankara'da yaptığı “Görevde Yükselme Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcılığı” ve " Müdürlük " Sınavı'nda mülakata giren memurlar içerisinde Memur-Sen üyeleri rekor kırdı .

Görevde yükselme ve mülakat sınavlarında  müdür yardımcılığına 300 kişi başvurdu, 88'i yazılı sınavı kazandı. 47'si de sözlüyü kazandı. Mülakatı kazananların tamamı Memur-Sen üyeleri oldu .

Müdürlük sınavına ise bin 200 kişi başvurdu. 300'ü yazılıyı kazanırken, 125'i de sözlüyü kazandı. Kazananların da 124'ü Memur-Sen üyesiydi .

Mülakatları kazananların en zekiler ve başarılılar olduğu göz önüne alınırsa, Memur-Sen üyelerinin daha zeki olduğu anlaşılıyor .

Sınavlarda başarılı olmak, müdür ve müdür yardımcısı olmak isteyen memurların Memur-Sen 'e üye olmaları onları zeki yapıyor ve sınavlarda başarılı olarak müdür ve müdür yardımcısı olabiliyorlar .

Şimdi ziyaretçilerimiz çıkıp bu haber üzerinden bize eleştiri getirebilirler , Memur-Sen üyelerine torpil yapılıyor diye saçma sapan yorumlar yapabilirler !

Memur-Sen'in en muhafazakar ve dindar sendika olduğu ve kul hakkı yemeyeceğini unutmayın!

Allah inancı olan sendika yöneticilerinin ve mülakata giren yöneticilerin , Allah'ın yasakladığı kul hakkına girdiğini asla düşünmeyin !

Ben güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim diyen Peygamberin ümmeti olan kişilerin mülakatta torpil yaparak , ahlaksızlık yapacağını asla düşünmeyin !

Memur-Sen'in ve Mülakatı yapan yöneticilerin insanları ötekileştirdiğini ve görüşlerinden ötürü elediğini asla düşünmeyin , çünkü dinimizde emaneti ehline veriniz demektedir . Bu kişilerde Dindar ! Olduğuna göre emaneti ehline vermişlerdir !

Memur-Sen'in kendisine üye olmayan memurlara yükselme hakkı tanımadığını asla düşünmeyin ; FETÖ Terör örgütü gibi kendisinden olmayanları müslüman görmeyen bir yapı değildir !

Sonuç olarak ; SGK'da yapılan mülakat gösterdi ki , Memur-Sen üyeleri en zeki ve başarılı memurlardır!

Sizde önce zeki olmak ve akabinde sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız reçete bellidir...

Memur-Sen'e üye olacaksınız zeki olacaksınız, müdür olacaksınız !

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@