KamudanHaber: Memur-Sen üyeleri en zeki ve başarılı memurlardır

Ne diyelim bir gün herkes....

Memurlar 16.05.2017, 21:35
KamudanHaber: Memur-Sen üyeleri en zeki ve başarılı memurlardır

Memur-Sen üyeleri kırılması zor bir rekora imza attı. 1 fire ile SGK'daki müdür ve müdür yardımcılığı atamalarında mülakatlarda başarılı olanların tamamı Memur-Sen üyeleri oldu.

KamudanHaber - Sosyal Güvenlik Kurumu'nun 21 Ocak 2017'de Ankara'da yaptığı “Görevde Yükselme Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcılığı” ve " Müdürlük " Sınavı'nda mülakata giren memurlar içerisinde Memur-Sen üyeleri rekor kırdı .

Görevde yükselme ve mülakat sınavlarında  müdür yardımcılığına 300 kişi başvurdu, 88'i yazılı sınavı kazandı. 47'si de sözlüyü kazandı. Mülakatı kazananların tamamı Memur-Sen üyeleri oldu .

Müdürlük sınavına ise bin 200 kişi başvurdu. 300'ü yazılıyı kazanırken, 125'i de sözlüyü kazandı. Kazananların da 124'ü Memur-Sen üyesiydi .

Mülakatları kazananların en zekiler ve başarılılar olduğu göz önüne alınırsa, Memur-Sen üyelerinin daha zeki olduğu anlaşılıyor .

Sınavlarda başarılı olmak, müdür ve müdür yardımcısı olmak isteyen memurların Memur-Sen 'e üye olmaları onları zeki yapıyor ve sınavlarda başarılı olarak müdür ve müdür yardımcısı olabiliyorlar .

Şimdi ziyaretçilerimiz çıkıp bu haber üzerinden bize eleştiri getirebilirler , Memur-Sen üyelerine torpil yapılıyor diye saçma sapan yorumlar yapabilirler !

Memur-Sen'in en muhafazakar ve dindar sendika olduğu ve kul hakkı yemeyeceğini unutmayın!

Allah inancı olan sendika yöneticilerinin ve mülakata giren yöneticilerin , Allah'ın yasakladığı kul hakkına girdiğini asla düşünmeyin !

Ben güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim diyen Peygamberin ümmeti olan kişilerin mülakatta torpil yaparak , ahlaksızlık yapacağını asla düşünmeyin !

Memur-Sen'in ve Mülakatı yapan yöneticilerin insanları ötekileştirdiğini ve görüşlerinden ötürü elediğini asla düşünmeyin , çünkü dinimizde emaneti ehline veriniz demektedir . Bu kişilerde Dindar ! Olduğuna göre emaneti ehline vermişlerdir !

Memur-Sen'in kendisine üye olmayan memurlara yükselme hakkı tanımadığını asla düşünmeyin ; FETÖ Terör örgütü gibi kendisinden olmayanları müslüman görmeyen bir yapı değildir !

Sonuç olarak ; SGK'da yapılan mülakat gösterdi ki , Memur-Sen üyeleri en zeki ve başarılı memurlardır!

Sizde önce zeki olmak ve akabinde sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız reçete bellidir...

Memur-Sen'e üye olacaksınız zeki olacaksınız, müdür olacaksınız !

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@