Halkbank EGM'de Çalışan Memurlara 155 İhtiyaç Kredisi Veriyor! 100.000 TL, 3 Ay Ödemesiz

Halkbank Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan memurlara ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Banka EGM personeli olup maaşını Halkbank'tan alanlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sağlayacak.

Halkbank EGM'de Çalışan Memurlara 155 İhtiyaç Kredisi Veriyor! 100.000 TL, 3 Ay Ödemesiz

Nakit ihtiyacı olup kredi kullanmak isteyen memurlara çok sayıda bankanın özel kredi kampanyası bulunuyor. 

Devlet bankaları tarafından da sağlanan kredi kampanyaları hem tüm kamu personelleri için hemde belli meslek gruplarında yer alan personeller için ayrı ayrı veriliyor. İhtiyaç kredisi arayışında olan ve EGM bünyesinde görev yapan personeller için ise yeni bir kredi kampanyası başlatıldı. 

EGM PERSONELLERİNE ÖZEL KREDİ

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmakta olan personeller için sunduğu ihtiyaç kredisi paketinin detaylarını resmi sitesinden ilan eden Halkbank, tek bir şart talep ediyor. Kamu personellerinin maaşlarını Halkbank bünyesinden alıyor olmasını. Maaşını Halkbank'tan alan yada Halkbank'a taşıyanlar Kredi 155 İhtiyaç Kredisi Kampanyasından yararlanabilirler. 

Halkbank'ın müşterilerine sunduğu özel ödeme planlarının yer aldığı kredi kampanyasında ayrıca diğer kredi paketlerine göre avantajlı faiz oranları ve yüksek kredi limiti yer alıyor. 

Kredi 155 İhtiyaç Kredisini Halkbank'tan kullanacak olan EGM personellerine sunulan aylık faiz oranı Nisan ayının son 10 günü için yüzde 1.51 olarak açıklandı. Bunun yanında müşteriler kredilerini istekleri doğrultusunda 12 ay, 24 ay yada 36 ay vade ile ödeyebilecekler. Geri ödeme sürecinde müşteriler talep etmeleri durumunda ödemelerini 3 aylık - 92 günlük süre boyunca erteleyebilcekler. Ayrıca kredi ödemelerinde kişiye özel ödeme planlamaları mevcut. 

EGM personelleri kullanacakları kredileri aylık eşit taksitli ödeyebilirler. Bunun dışında Halkbank 3 aya kadar ödemesiz dönemli ve serbest ödemeli dönemli planlar sunuyor. Banka düzenli gelir dışında farklı gelir beklentileri olan müşterileri için ise artan taksitli ve azalan taksitli bir ödeme düzenli oluşturabilir. 

Halkbank maaş durumunun yanı sıra EGM personellerinin kredi risk puanı durumlarına göre 100.000 TL'ye kadar kredi sağlayabiliyor. 

Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı tüm hizmet birimlerinde çalışan müşterilere Halkbank aracılığıyla sağlanan ihtiyaç kredisi için başvurular ister banka şubelerinden ister dijital kanallardan yapılabilir. 

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@