Aytemiz'den Sendika Üyesi Memurlara İndirimli Yakıt Fırsatı İçin Anlaşma Yapıldı!

Aytemiz'in Memur Sendikası ve Büro Memurları Sendikası'nın İstanbul'daki üyelerine indirimli yakıt satın alma imkanı sunacağı açıklandı. Bu sendikalara bağlı memurlar Aytemiz bayilerinden indirimli tutarlarda yakıt alımı yapabilecekler.

Aytemiz'den Sendika Üyesi Memurlara İndirimli Yakıt Fırsatı İçin Anlaşma Yapıldı!

Aytemiz'in bazı memur sendikalarının İstanbul'daki üyelerine indirimli yakıt satış yapacağı açıklandı. Bu indirimli yakıt avantajından memur Sendikası ve Büro Memurları Sendikası'nın İstanbul şubelerine kayıtlu memurların faydalanacağı bildirildi.

MEMURLARA İNDİRİMLİ YAKIT İMKANI!

Aytemiz tarafından yapılan açıklamada Memur Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı olan iki sendika ile anlaşmaya varıldığı bildirildi. Bu anlaşma çerçevesinde Aytemiz'in yeni ödeme sistemi Vaay'a kayıt olan sendika üyeleri, yakıt satın alma işlemlerini araçlarından inmeden yapabilecekler. Yakıt alımlarını Vaay üzerinden gerçekleştiren sendika üyeleri faturalarını da elektronik ortamda temin edebilecekler. Ayrıca bu sistem içerisine tüm bankaların kredi kartları da dahil edilebilecek.

TEMASSIZ İŞLEM!

Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Duygu Deniz Kadıoğlu bir açıklama yaparak, “Bu sistem ile yakıt dolum sürecinden müşterilerin istasyonlardan ayrılışına kadar her işlem temassız yapılabilcek. Bununla da kalmayan sistem tasarruf imkanı getiriyor. Sivil toplum kuruluşlarına üye olan tüketicilere avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Son olarak Memur-Sen ve Büro Memur-Sen ile anlaşma yaptık.” dedi.

Konuya dair Memur-Sen İstanbul İl Başkan Yardımcısı Murat Cantürk de bir bilgilendirmede bulunarak, “Bu anlaşma ile üyelerimiz araçlarından inmeden avantajlı koşullarla yakıt satın alabilecekler. Bu süreçte emeği geçenlere ve Aytemiz'e teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

TÜM TÜRKİYE'YE YAYILACAK

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Badullah Koyuncu ise bir açıklama yaparak, “Üyelerimizin bütçelerine katkı sağlayacak çözümler üretmeye çalışıyoruz. Aytemiz ile yaptığımız anlaşma sonucu İstanbul'da bulunan şubelerimize üye memurlarımız Aytemiz istasyonlarından indirimli fiyatlarla yakıt satın alabilecekler. Bu sistemi tüm Türkiye'ye yaymak için Aytemiz ile koordinasyonlu bir çalışma yapmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@