15 Eylül 2015 Memur Maaşları Öğrenme e-bordro Yayınlandı

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından 15 Eylül 2015 memur maaşları e-bordro yayınlandı. E-bordro öğrenmek için tıklayınız.

Memurlar 14.09.2015, 23:40
15 Eylül 2015 Memur Maaşları Öğrenme e-bordro Yayınlandı

Memurların hasret ile beklediği maaş günü geldi çattı. Yarın 15 Eylül 2015 Milyonlarca memur kurban bayramı öncesi maaşlarını alacak. Peki, Bu ay memurlar ne kadar maaş alacak. İşte bu sorunun cevabı Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından maaşlardan 1-2 gün önce veriliyor ve E-Bordro yayınlanıyor. Bu ayda maliye bakanlığı tarafından e-bordrolar yayınlandı. Aşağıda bulunan linkten e-bordronuza erişim sağlayabilir ve memur maaş gelir ve giderlerinizi, kesintilerini kontrol edebilirsiniz. Peki nasıl Kontrol edeceksiniz?

E-Bordro Öğrenme

Öncelikle aşağıda bulunan linke tıklayarak Maliye Bakanlığı Muhasebat genel Müdürlüğü’nün internet sitesine giriş yapıyoruz. Bizden istenen bilgiler arasında öncelikle TC Kimlik numarası yer alıyor. T.C Kimlik numarasını girdikten sonra sırasıyla Memuriyet Sicil No, Emekli Sicil No, Kontrol etmek istediğiniz ebordro yılı, kontrol etmek istediğiniz yıla ait ay'ı seçiyoruz. İstihdam Tipi olarak memur seçiyor ve güvenlik kodu bölümünde kutucukta bulunan rakam ve harflerden oluşan karakterleri giriyoruz. Gönder butonuna bastıktan sonra ilgili yıl ve aya ait bordrolarını excel dosyası olarak alt tarafta beliriyor. Excel işaretine basarak e-bordro’nuzu masaüstünüze indirebilirsiniz.

E-Bordro Öğrenmek İçin Tıklayınız

Kaynak: mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@