Yılbaşı tatili nerede geçirilir? İşte tatilinizi keyifli geçirebileceğiniz alanlar

Yılbaşı kutlamalarına sayılı günler kala milyonlarca vatandaş tatil planlarını oluşturmaya başladı bile. Sizler plan yapmakta zorlanıyor ve öneri istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yılbaşı akşamınıza hava katacak yer önerileri...

Yılbaşı tatili nerede geçirilir? İşte tatilinizi keyifli geçirebileceğiniz alanlar

Yeni yıla girmemize oldukça kısa bir süre kalırken geri sayım başladı. Aralık 1 itibari ile birlikte milyonlarca kişi tatil planları yapmaya başladı. Yılbaşı tatilleri için alternatif fikirleri araştırmaya başlayan vatandaşlar için birbirinden etkili faaliyet ve aktiviteleri kamugundemi.com haber sitemizde derledik, topladık. 

YILBAŞI TATİLİNDE NERELERE GİDİLİR?

2022 yılına yavaş yavaş veda etmeye hazırlanırken 2023 yılına heyecanlı bir giriş yapmak için geri sayım başladı. Bu sene evde oturmak yerine farklı aktiviteler ile yeni yıla daha hareketli girmek isteyen vatandaşlar yılbaşı tatilinde gidilebilecek yerleri araştırmaya başladı. Peki yılbaşı tatilinde neler yapılabilir?

Yeni yıl tatilini Türkiye'de farklı etkinlik, aktivite ya da tatil ile geçirmek isteyen vatandaşlar araştırmalarına devam ederken yılbaşı tatilini en iyi şekilde geçirilebilecek yerleri sizlerle paylaşacağız. 

ALAÇATI

Yılbaşı tatili nerede geçirilir? İşte tatilinizi keyifli geçirebileceğiniz alanlar

İzmir'in en çok sevilen yerlerinden birisi olan Alaçatı genellikle yaz aylarında gidilen yerlerden birisi olarak görülse de yılbaşında sokak partileriyle de oldukça popüler yerlerden birisi. Dar sokaklarıyla ünlü olan Alaçatı'da sizlerde yeni yıla girerken dar sokaklarında söylenen şarkılar, yakılan ateşler ve birbirinden farklı atmosfer eşliğinde girmek istiyorsanız Alaçatı'yı tercih edebilirsiniz. 

BURSA ULUDAĞ

Yılbaşı tatili nerede geçirilir? İşte tatilinizi keyifli geçirebileceğiniz alanlar - Resim : 2

Türkiye'nin en popüler kayak merkezlerinden birisi olarak bilinen Bursa Uludağ'da muhteşem bir akşamla yeni yıla girmek ister misiniz? Kayak yaparak ailenizle ya da arkadaşlarınızla bol kahkahalı bir yılbaşı akşamı için oldukça uygun olan yerlerden birisi de Bursa Uludağ. Aynı zamanda kar manzarası ile sizlere eşsiz güzellikler sunacak Bursa Uludağ tam da yeni yıla girmek istediğiniz atmosferi sizlere sağlayacak. 

İSTANBUL NİŞANTAŞI

Yılbaşı tatili nerede geçirilir? İşte tatilinizi keyifli geçirebileceğiniz alanlar - Resim : 3

İstanbul'da yaşayan milyonlarca vatandaş yeni yıl planlarını yapmaya devam ederken İstanbul'dan uzaklaşmak istemeyenler için gidilecek adreslerden birisi de Nişantaşı sokakları. Cıvıl cıvıl bir yeni yıl kutlaması yapmak isteyen vatandaşlar İstanbul'un gözde yerlerinden birisi olan Nişantaşı sokaklarında eğlencenin ve kutlama havasının tadına varabilir. 

BOLU KARTALKAYA

Yılbaşı tatili nerede geçirilir? İşte tatilinizi keyifli geçirebileceğiniz alanlar - Resim : 4

İstanbul ve Ankara'nın tam ortasında yer alan Bolu'da muhteşem bir yılbaşı kutlaması yapmak istemez misiniz? Kayak sever vatandaşların tercih edebileceği Bolu Kartalkaya'da muhteşem manzarası olan evlerde kalabilir ve kar manzarası karşısında sıcak bir yılbaşı kutlaması gerçekleştirebilirsiniz. 

SONRAKİ HABER