Var mısın Yok musun programının ünlü ismi Hamdi bey meğer Acun Ilıcalı'nın dibindeymiş!

Bir dönemin en çok merak edilen yüzü Var mısın Yok musun? yarışmasının Hamdi Bey'i ortaya çıktı.

Var mısın Yok musun programının ünlü ismi Hamdi bey meğer Acun Ilıcalı'nın dibindeymiş!

Bir zamanların ünlü TV programı Var mısın Yok musun? programının ünlü ismi Hamdi Bey oldukça merak ediliyor. Pek çok yarışmacının katılım sağladığı Var mısın Yok musun? yarışmasından yarışmacıların kimisi oldukça büyük rakamlarla yarışmadan ayrılırken kimileri de hayallerine veda etmek durumunda kalmıştı. 

Bir döneme damga vuran Var mısın Yok musun? programının oldukça merak uyandıran ismi Hamdi Bey'in kim olduğu belli oldu. Yarışmada sadece kendisiyle telefon yoluyla iletişim kurulurken Hamdi Bey'in yüzü gözükmüyordu. Hamdi Bey ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın oldukça yakınında bir isim çıktı. Görenlerin ağzı açık kaldı. 

VAR MISIN YOK MUSUN HAMDİ BEY KİMDİR?

Birçok yarışmacının katılım sağladığı Var mısın Yok musun? yarışmasının ünlü ismi Hamdi Bey Acun Ilıcalı'nın oldukça yakınındaki bir isim çıktı. Bir döneme damga vuran yarışma Var mısın Yok musun? yarışmasının Hamdi Bey'i bakın kimmiş...

Acun Ilıcalı öncesinde Halit Ergenç'in sunduğu ve adı 'Büyük Teklif' olan program sonrasında Acun Ilıcalı'ya devredilmiş ve adı 'Var mısın Yok musun?' olarak değişmişti. Sonrasında Acun Medya bünyesine giren program da sadece telefon bağlantısı kurulan ve yüzü gözükmeyen Hamdi Bey merak konusu olmuştu. Bir döneme damga vuran Var mısın Yok musun? Hamdi bey tanıdık çıktı. 

Var mısın Yok musun programının ünlü ismi Hamdi bey meğer Acun Ilıcalı'nın dibindeymiş!

ACUN MEDYA'DAN AYRILDI MI?

Yarışmada para teklifi alma amacıyla Acun Ilıcalı'nın iletişime geçtiği Hamdi bey Acun Firarda programında 'Feridun' diye hitap ettiği kişi çıktı. Hem Feridun hem de Hamdi bey olarak hafızalara kazınan o ismin Acun Medya çalışanı Birol Doğan olduğu ortaya çıktı. 

Var mısın Yok musun programının ünlü ismi Hamdi bey meğer Acun Ilıcalı'nın dibindeymiş! - Resim : 2

Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden ve Acun Medya'nın kamera arkasında çalışan Birol Doğan'ın sonrasında Acun Medya'dan ayrıldığı söyleniyor. 

SONRAKİ HABER