Ünlü sunucu Ece Üner yeniden haber sunacak! Bakın hangi TV kanalında?

Ekranlardan ve sosyal medyadan yaptığı çarpıcı ve göndermeli yorumları ile tanınan ünlü sunucu ve gazeteci Ece Üner ekranlara geri dönüyor. Show TV'den ayrıldıktan sonra kısa bir süre Kanal D ekranlarında haber sunumuna devam etmişti. Şimdi ise tv100 ekranlarında haber sunumuna devam edecek.

Ünlü sunucu Ece Üner yeniden haber sunacak! Bakın hangi TV kanalında?

Ünlü sunucu Ece Üner yeniden haber sunacak! Bakın hangi TV kanalında?: Haber sunum tarzıyla binlerce vatandaş tarafından sevilerek seyredilen ünlü sunucu ve gazeteci Ece Üner ekranlara geri döndüğünü sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu. Türkiye'de yaşanan siyasi ve toplumsal olaylar hakkında yaptığı yorumlar ile gündemde olan Üner 9 Ocak 2023 tarihi itibariyle tv100 ekranlarında kariyerine devam edeceğini açıkladı. 

Ünlü gazeteci ve sunucu Ece Üner şahsına ait Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ekranlara geri döndüğünü duyurdu. Üner "Halkın halk için halk tarafından yönetilmesi sadece demokrasi değil haber için de şart! Halkın sesi olmaya talip ve çok istekliyim. Ocak ayından itibaren tv100 Ana Haber'de kavuşmak üzere" şeklindeki paylaşımıyla ekranlara geri döndüğünü açıkladı. 

Ünlü sunucu Ece Üner yeniden haber sunacak! Bakın hangi TV kanalında?

ECE ÜNER HAKKINDA 

İstanbul doğumlu olan Üner 1981 yılında doğmuştur. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde okudu. Daha sonra üniversiteyi ise Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih bölümünde okudu. 2003 yılında üniversiteden mezun olan Üner Paris Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi aldı. Ayrıca Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda da eğitim almıştır. Diyalog, Spikerlik ve Sunuculuk Okulunu birincilik ile bitirdi. 

Show Ana Haber'de yaptığı haber sunumları ile de tanınan Üner buradan ayrıldıktan sonra Kanal D'de kısa bir süre haber sunuculuğu yaptı. Şimdi ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla gelecek sene 9 Ocak'ta tv100 ile anlaşma yaptığını ve ekranlara geri döneceğini duyurdu. 

SONRAKİ HABER