Ünlü İtalyan Spiker Diletta Leotta’dan Can Yaman’la Aşk Dolu Paylaşım!

Can Yaman’ın ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile yaşadığı ilişki devam ediyor. Geride kalan günlerde ‘’tehlikeli ikili’’ notu ile sevgilisi Leotta’yı paylaşan Yaman’ın ardından bu kez sevgilisi paylaşımda bulundu.

Ünlü İtalyan Spiker Diletta Leotta’dan Can Yaman’la Aşk Dolu Paylaşım!

Leotta sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımına ‘’bir zamanlar’’ notunu düştü. İtalya’da bir reklam filminde rol alan Can Yaman ardından ‘’Sandokan’’ dizisi için anlaşma imzalamıştı. Bu süre zarfından ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile birliktelikleri İtalya’da başladı. İkili son dönemlerde sosyal medya üzerinden paylaştıkları fotoğraflar ile dikkat çekiyorlar.

Can Yaman’ın Dizi Projesi

İtalya’da Sandokan dizisi çekimleri için bulunan Can Yaman’ın spor spikeri ile birlikteliği devam ederken, Can Yaman’ın yaptığı paylaşım ardından sevgilisi de birlikteliklerini gösteren ilk sosyal medya paylaşımı yaptı. Sosyal medyadan gelen yorumlara bakıldığında ise ikilinin yüksek beğeni topladığı görülüyor.

Hem İtalya’da yer alan kişilerin hem de Cam Yaman’ın Türk hayranlarının ikiliyi birbirlerine yakıştırdıkları görüldü. Yaklaşık bir aydır Roma’da Can Yaman ile bol bol vakit geçiren Leotta, kuralını bozarak fotoğraf paylaşımı gerçekleştirip, gönderiye etiket yerleştirdi. Ünlü spor spikeri paparazzilerin objektiflerine yakalandıktan sonra, artık ilişkiyi saklamamaya başladı. Sosyal medya üzerinden birlikte geçirdikleri vakitleri hayranları ile paylaşan ünlü isim, mutlu pozları ile 58 binin üzerinde beğeni aldı.

Diletta’nın Instagram Paylaşımı

İkilin aynı otelde konakladıklarına dair iddialar, İtalyan basınına yansımıştı. Basın bu konuya dair fotoğrafları da sosyal medya üzerinden yayınlamıştı. İtalyan magazin dergisi Chi, yaklaşık 3 hafta kadar önce çiftin bir mekanda baş başa romantik anlar geçirirken çekilen fotoğraflarını yayınlamıştı. İkili geçtiğimiz günlerde yine objektiflere yakalandılar. Aynı restoranda yemek yerken bir hayli keyifli oldukları kameralara yansırken, artık birlikteliklerini saklama gereği duymadıkları açık şekilde belli oluyordu.

Diletta’nın sosyal medya üzerinden paylaştığı ve en çok dikkat çeken fotoğraf ise bir yatağın üstünde oturarak, elinde çiçekler ile vermiş olduğu pozdu. Bu pozda ‘’ Bir iş gününün ardından odana geldiğinde yatağında bulduğun bir buket çiçek senin mutlu uyumanı sağlar.’’ mesajını kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@