Taner Ölmez Son Performansıyla, 10 Saat Boyunca Twitter’da Trend Topic Oldu! 

Taner Ölmez Mucize Doktor dizisinde son sergilediği performans ile gündeme yerleşti. Ölmez’in müthiş oyunculuğu sosyal medyada patlama olmasına yol açtı.

Taner Ölmez Son Performansıyla, 10 Saat Boyunca Twitter’da Trend Topic Oldu! 

Mucize doktor dizisinin son bölümünde dizideki Ali Vefa karakteri izleyenleri derinden etkiledi. Derin acılarla dolu anları yaşayan karakter, izleyenleri üzerken, Taner Ölmez’in performansı oldukça beğeni aldı. Ali Vefayı büyüten ve doktor olmasını sağlayan babası yerine koyduğu Adil Hoca kötü bir veda ile diziden ayrıldı.

Dizide Neler Oldu?

Reha Özcan tarafından canlandırılan, Adil karayerini kurtarmayı başaramayan Ali Vefa ise derin bir acının içinde kendisini buldu. Karakter sahnelerde öyle derin bir duygusallık yarattı ki izleyenler sosyal medyada yorum yağmuru yağdırdılar. Taner Ölmez’i izlerken ekran başında gözyaşı döken izleyiciler, telefonlarına sarılarak sosyal medyadan bu rol yeteneğini takdir ettiler. Gözyaşlarını tutamadıklarını ise kendileri belirttiler.

Ölmez yüksek performanslı oyunculuğu ile sosyal medyada patlamaya neden olurken, Ali Vefa karakterine üzülenler ise yaşadıkları duyguları yorumlara aktardılar. Son senelerde hem beyazperde de hem de Mucize Doktor Dizisinde oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Taner Ölmez, 46 bin Tweet alarak tam 10 saat boyunca trend topic listesinde kaldı.

Dizi Merak Ediliyor!

Taner Ölmez dün gece herkesi gözyaşlarına boğarken, 2 sezondur rol aldığı Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği otizmli Ali Vefa karakteri ile alkışları topladı. Her zaman olduğu gibi bu kez de karakterin duygularını sahneye aktarmayı başaran isim, yansıttığı rol ile izleyiciyi ele geçirmeyi başarıyor.

Dizinin özellikle ilerleyen dönelerde nasıl sahnelere yer vereceği merak ediliyor. Yeni bölümün dün yayınlamasına bağlı olarak ise henüz sıradaki bölümün fragmanına ilişkin bir detay sunulmadı. Bilindiği üzere duygusal sahnelere konu olan çarpıcı gelişmesi ise Ali’nin babası olarak gördüğü Adil karakterinin ayrılışı oldu. Bu yüzden dizide ne gibi değişiklikler olacağı dizi takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Dün yaşanan sahnelerin ise yankısı hala sosyal medyada devam ediyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@