Survivor'un ünlü yarışmacısı doğaya dikkat çekmek için ağaç oldu! Böyle ağaç Dominik'te görülmedi!

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor'un popüler yarışmacısı ağaç oldu. Doğaya dikkat çekmek isteyen ünlü ismi o halde görenler tanıyamadı. O Survivor yarışmacısı kim? İşte o görüntüler...

Survivor'un ünlü yarışmacısı doğaya dikkat çekmek için ağaç oldu! Böyle ağaç Dominik'te görülmedi!

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor'un eski yarışmacısı gündeme damga vurdu. Survivor'a bir dönem damga vuran, ünlüler takımında yer alan o isim ağaç kılığına girdi. Doğaya dikkat çekmek isteyen o ismin ağaç kılığına girdiğini görenler başta tanımakta güçlük çekti. 

Bir dönem Survivor'a damga vuran ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül ağaç kılığına girdi. Uzun süredir gündemde olmayan ve konuşulmayan Yılmaz Morgül'ün ağaç kılığına girdiğini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ünlü şarkıcının o halleri sosyal medya gündemine damga vurdu. İşte Yılmaz Morgül'ün o halleri...

Yılmaz Morgül Ağaç Kılığına Girdi!

Türk sanat müziğinin saygı duyulan isimleri arasında yer alan Yılmaz Morgül bir dönem Survivor'da adından sık sık söz ettirmişti. Uzun süredir gündemde konuşulmayan Yılmaz Morgül gündeme ağaç kılığına girdiği o halleri ile geldi. Yılmaz Morgül'ün şaşırtan hallerini görenler başta tanımakta güçlük çekse de Yılmaz Morgül'ün doğaya karşı saygın duyulması gerektiğini anlattığı o halleri taktir topladı. 

Oldukça ilginç bir şekilde gündeme gelen Yılmaz Morgül ağaç kılığına girdi. Bir ödül töreninde sahneye ağaç kılığı ile çıkan Yılmaz Morgül'ün sloganı oldukça dikkat çekti. 'Doğayı kurtarın. Hayatınızı kurtarın' pankartı ile sahneye çıkan Morgül doğaya dikkat çekmek istedi. Ağaç kılığına girmesiyle şaşırtan Morgül konuşmasıyla da oldukça dikkat çekti!

Yılmaz Morgül Doğaya Dikkat Çekti!

Sahneye ağaç kostümü ile çıkan Yılmaz Morgül konuşmasında şunları dile getirdi;

'Dünya bugün hiç istemediğimiz iklim noktasına ulaşmıştır. Seller, felaketler ve tsunamiler arttı. Bu uyarıları dikkate almadığımız için neredeyse hep maske takıp dolaşacağımız bir zamana geldik. Biz insanoğlu kendi ellerimizle bu hale getirdik. Doğanın bize ihtiyacı yok. Doğa biz olmadan da nefes alabilir ama biz insanlar doğa olmadan nefes alamayız.' dedi.

Survivor'un ünlü yarışmacısı doğaya dikkat çekmek için ağaç oldu! Böyle ağaç Dominik'te görülmedi!

Konuşmasıyla oldukça dikkat çeken ve taktir edilen Yılmaz Morgül'ün o halleri sosyal medya gündeminde çok konuşuldu. Peki Yılmaz Morgül'ün doğaya dikkat çekmek için yaptığı bu farkındalığı siz nasıl buldunuz?

 

 

SONRAKİ HABER