Survivor 2023 kadrosu belli oldu mu, kimler olacak, Merve Boluğur katılacak mı?

Yaptığı tüm işlerle başarısından sık sık söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Survivor 2023'ü izleyicilerin karşısında getirmek için çalışmalara başlarken Merve Boluğur'un bu sene kadroda yer alacağı konusu gündeme geldi.

Survivor 2023 kadrosu belli oldu mu, kimler olacak, Merve Boluğur katılacak mı?

TV ekranlarının her sezon büyük bir heyecan ve merakla izlediği Survivor 2023 yeniden gündeme geldi. 2023 Survivor kadrosunda hangi yarışmacıların yarışacağı oldukça merak edilirken ortaya atılan iddia sosyal medyada çok konuşuldu. Oyuncu ve şarkıcı Merve Boluğur'un bu sene Survivor 2023 kadrosunda yer alacağı iddialarının perde arkası merak edildi. 

Yaptığı tüm işlerle başarısından sık sık söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Survivor 2023'ü izleyicilerin karşısında getirmek için çalışmalara başlarken Merve Boluğur'un bu sene kadroda yer alacağı konusu gündeme geldi. Sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer alan Merve Boluğur Survivor'a katılacak mı? 2023 Survivor kadrosu...

2023 SURVİVOR KADROSU

Survivor 2023 kadrosu belli oldu mu, kimler olacak, Merve Boluğur katılacak mı?

Geçtiğimiz sene All Star bölümleri ile ekrana gelen Survivor izlenmelerinde yaşanan reyting düşüşleri gündeme gelmişti. Bu sene Survivor parkur oyunlarından çok akıl oyunları ile TV ekranlarında yer alacak. Yapılan değişiklikle birlikte yarışmacılar hem daha fazla alanda yarışmış ve kendilerini göstermiş olacak hem de reytingler daha fazla yükselecek. 

Masterchef'in bitimi ile başlaması beklenen Survivor 2023 kadrosu konuşulmaya devam ediyor. Başvurular devam ederken Survivor Ünlüler takımında yer alacak isimlerden birisinin de ünlü oyuncu ve şarkıcı Merve Boluğur olacağı konuşulmuştu. 

MERVE BOLUĞUR SURVİVOR'A KATILACAK MI?

Son dönemlerde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen ve 52 günlük evlilik hayatını tek celsede sonlandıran Merve Boluğur'un Survivor 2023 kadrosunda yer alacağı iddiaları çok konuşulmuştu. 2023 Survivor için çalışmaların devam ettiği bilinirken Merve Boluğur'un kadroya dahil olacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor. 

Henüz sadece formatında küçük değişiklikler yapıldığı bilinen Survivor'un kadrosu ile ilgili net bilgi henüz gelmedi. Merve Boluğur ya da Acun Ilıcalı konuyla ilgili net bir açıklama yapmazken kadroda kimlerin yer alacağı merak edilmeye devam ediyor. 

SURVİVOR 2023 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Survivor 2023 hazırlıklarının başlaması ile birlikte iddiaların ardı arkası kesilmezken şimdiden birçok ismin adı Survivor 2023 kadrosuyla anılmaya başlandı. Bu isimler arasında Merve Boluğur'un yanı sıra Hakan Hatipoğlu, Hikmet Tuğsuz, Steven Salam, Semih Öztürk, Damla Can, Furkan Kızılay, Merve Aydın, Faster Abdü adıyla tanınan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz, TikTok fenomeni Merve Yalçın, TikTok fenomeni Cellat ve müzisyen Yaren Alaca'nın da yer alacağı konuşuluyor. 

Survivor 2023 kadrosu belli olduğunda anında öğrenmek için kamugundemi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız. 

SONRAKİ HABER