Survivor 2021 Son Bölümünde Vatoz Saldırısı İzleyiciyi Şok Etti! Zehirlenen Survivor Yarışmacısı Tedaviye Alındı!

Survivor Türkiye 2021 yarışmasının adından söz ettiren yarışmacısı Sergen Bayar, denizde balık avlamaya çalışırken vatoz balığı saldırısı ile karşılaştı. Acılar içinde çığlık atarak denizden çıkmaya çalıştı.

Survivor 2021 Son Bölümünde Vatoz Saldırısı İzleyiciyi Şok Etti! Zehirlenen Survivor Yarışmacısı Tedaviye Alındı!

Bayar denizden çıktıktan sonra ise ilk müdahaleyi arkadaşları gerçekleştirdi. Olayın hemen ardından program için her an hazır olarak bulunan sağlık ekipleri Sergen Bayar’ın yanına geldiler. Bayar’ın ayak bölgesine müdahale yaparak, problemi tedavi etmeye çalıştılar.

Sağlık Ekibi Müdahalesi

Vatoz saldırısı ardından canı yanan ve sağlık ekibi müdahale ederken acı çeken Bayar’’ Ayağımı hissetmiyorum, tedavinin faydası olmuyor.’’ dedi. Daha sonra acı ile kıvranmaya devam eden yarışmacı, Doktor Metin Kuş’un yanına götürüldü. Doktor Metin Kuş eliyle tedavisi yapılan yarışmacı, ayak bölgesinde hissizliğin devam ettiğini, ara ara gelen hissin ise kırık acısına benzediğini söyledi.

Muayenesi yapılan ve ardından arkadaşlarının omzunda taşınarak konseye getirilen yarışmacı, akşamki konseyde her şeye rağmen yerini aldı. Henüz olayın şokunu atlatamadığı görülen Bayar, tedavisi ardından bir müddet dinlenecek. Olayın yaşandığı sırada vatoz balığının denizde yakınında bulunduğundan habersiz bir şekilde balık tutmaya çalıştığı kameralara yansıdı.

Bayar’ın Takipçileri Olayı Merak Etti!

Tüm yarışmacıların merakla takip edildiği Survivor yarışması ilk yayını yaptığı sırada sosyal medyadan tam 3 milyon izleyiciye ulaşarak rekor kırmıştı. Bu rekora yönelik reyting rakamlarının ise hala korunduğu yarışmada, yarışmacıların başına gelen her olay yakından takip ediliyor. Özellikle Bayar’ın takipçi kitlesi ve programı kaçıran kişiler başına nasıl bir olayın geldiğini soruyorlar.

Yapılan açıklama kapsamında yarışmacının ciddi bir sağlık sorununa sahip olmadığı ancak vatoz balığının saldırısı ile ayak bölgesinde hissizliğin oluştuğu belirtildi. Geçici bir durum olan bu problem sağlık yetkilileri tarafından tedavi edilirken, Bayar bir süre dinlemeye devam edecek.

Bu olay ardından yarışmacıların denize açılırken dikkat etmeleri gerektiği önemle vurgulandı. Gerekli önlemlerin alınmasına rağmen adanın günlük yaşam akışında meydana gelebilen bu tarz sakatlıkların yarışmacıların oyunlara çıkmasını engelleyebileceği belirtilirken, dikkat etmeleri gerektiği söylendi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@