Sıcak Kafa 2.sezon olacak mı, ne zaman gelecek?

Netflix Türkiye'nin yerli projeleri arasında yer alan Sıcak Kafa kısa süre içerisinde ülke genelinde TOP10 listesine girdi.

Sıcak Kafa 2.sezon olacak mı, ne zaman gelecek?

Sıcak Kafa 2.sezon olacak mı, ne zaman gelecek? Netflix Türkiye'nin yerli projeleri arasında yer alan Sıcak Kafa kısa süre içerisinde ülke genelinde TOP10 listesine girdi. Başrollerinde birbirinden farklı ve kaliteli oyuncuların yer aldığı Sıcak Kafa dizisinde izleyiciler ilk sezonu izlerken ikinci sezon için de araştırmalar yapmaya başladı. Buna göre ise dizinin ikinci sezonu olup olmayacağı ve ne zaman geleceği de merak edilmeye başlandı. İşte detaylar..

Başrollerinde Haluk Bilginer, Osman Sonant, Hazal Subaşı, Gonca Vuslateri ve Şevket Çoruh'un yer aldığı Sıcak Kafa dizisi ilk 8 bölümü ile dikkat çekti. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosunun yanı sıra yeni sezon beklentileri de daha ilk günlerden başladı.

SICAK KAFA DİZİ KONUSU

Sıcak Kafa 2.sezon olacak mı, ne zaman gelecek?

Afşin Kum'un aynı adlı romanından uyarlanan SICAK KAFA, dil ve konuşma yoluyla bulaşıp insanları deliliğe sürükleyen bir salgın hastalığın kasıp kavurduğu bir dünyada geçiyor. Annesinin evine sığınıp herkesten uzak bir hayat süren eski dil bilimci Murat Siyavuş, bu hastalıktan gizemli bir şekilde etkilenmeyen tek kişidir. Ancak Salgınla Mücadele Kurumunun acımasız görevlileri peşine düşünce güvenli sığınağından çıkmak zorunda kalan Murat, İstanbul'un harap olmuş sokaklarında bir yandan kaçıp bir yandan da hastalığın kalıcı bir etkisi olan "sıcak kafa"sının sırrını çözmeye çalışır.

SICAK KAFA 2.SEZON GELECEK Mİ?

Projenin Netflix Türkiye ekibi tarafından iki yıllık sözleşme olarak imzalandığı bilgisi geliyor. Projenin ilk hafta ve ilk ay izlenme rakamları sonrasında ikinci sezon için de senaryo ve çekim çalışmalarına resmen başlanacak.

SONRAKİ HABER