Şeyma Subaşı'nın test sonucu ortaya çıktı

Şeyma Şubası ile İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile beraber katıldığı doğum günü kutlamasında iddialara göre yasaklı madde kullandığı objektiflere yansıdı. Sosyal medyaya yayılan görseller sonrası ortalık birbirine karıştı.

Şeyma Subaşı'nın test sonucu ortaya çıktı

Şeyma Şubası ile İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile beraber katıldığı doğum günü kutlamasında iddialara göre yasaklı madde kullandığı objektiflere yansıdı. Sosyal medyaya yayılan görseller sonrası ortalık birbirine karıştı. Sosyal medya kullanıcıları gelişen olaylar çerçevesinde paylaşılan video görselleri sonrası Şeyma beklenmedik yüksek tepkilere maruz kaldı. Olay sonrası test vermeye gittiği sonucu da Avukatı Emek Emre açıkladı. 

Sosyal medya platformlarında paylaşımlarıyla dikkatleri üstüne çeken Şeyma Şubası bu defa da yanlış anlaşılmaya kurban gitti. Yasaklı madde kullandığı iddia edildiği videoların yayılmasının ardından olayların yaşandığı geceden sonra Sağlık Bakanlığı'na bağlı laboratuvarda Cumartesi günü test yaptırdığı belirtildi.

Yayınlanan görüntülerin özel hayata suç teşkil ettiği gerekçesiyle paylaşımı yapan kişiler hakkında gerekli soruşturma işlemlerinin yapılacağını belirten Emek Emre, görüntülerin temmuz ayına ait olduğu ve yurt dışında çekildiğini vurguladı. Yasaklı madde kullandığı iddia edilen görüntülerin sosyal medya platformlarında yayılma amacının Subaşı'nın itibarını düşürmeye yönelik olduğuna işaret etti.

Avukat Emek Emre'nin gelişmeler hakkında açıklaması, ''Ülkemizin her vatandaşına yönelik olduğu üzere, müvekkilin de özel hayatına ilişkin görüntülerin müvekkilin rızası olmadan alınması suç olduğu gibi bu görüntüleri yaymak/ifşa etmek de ayrıca suç teşkil etmektedir. Müvekkilin özel hayatına yönelik suç teşkil edebilecek fiilleri gerçekleştirenler hakkında gerekli soruşturma işlemlerinin yapılabilmesi için cumhuriyet savcılığına müracaat edileceği ve müvekkilin bu süreçte uğradığı maddi/manevi zararların tazminine yönelik tazminat davaları açılacaktır'' dedi.

Acun Ilıcalı, görüntüleri izledikten sonra kızı Melisa'yı özel uçağıyla aldırdığı iddia edildi. 

Şeyma Şubası, sosyal medya hesabından yayınlanan video hakkında paylaşımlarıyla dikkat çekti. Şubası, ''Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez... Hâlâ olman gereken kişi oluyorsun ve bu da doğru: Ya her zaman olduğun kişiden daha fazlası olma konusunda endişelenmen gerekmiyorsa? Ya şu anda kim olduğunuz fazlasıyla yeterliyse ve bu sadece yavaşlama ve değerinizi anlama meselesiyse? Her zaman orada olan lütfu fark edecek kadar uzun olmayı öğrenmek mi? İleriye doğru hareket güzel bir şeydir'' ifadelerini kullandı.