Serenay Sarıkaya Ekranlara Geri Mi Dönüyor? Yeni Dizisi Hakkında Son Gelişmeler!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın hayranları, ismin yeni dizisinde oynayacağı günü iple çekiyorlar. Uzun süredir dizilerde rol alamayan ve müzikal performansı ile adından söz ettiren oyuncu yeni bir dizide oynayacak.

Serenay Sarıkaya Ekranlara Geri Mi Dönüyor? Yeni Dizisi Hakkında Son Gelişmeler!

2019 senesinde Alice Müzikali ile sahneye çıkan Serenay Sarıkaya, kadrosunda Ezgi Mola’nın da yer aldığı ekip ile sahne almıştı. Merve Dizdar, Enis Arıkan gibi isimleri de içeren bu kadronun müzikali ise izleyenlerden büyük beğeni toplamıştı. Müzikal kapalı gişe oynamış, ancak pandemi süreci ile birlikte oyunun sergilenmesi durdurulmuştu. Şimdi ise ünlü oyuncu yeni bir projeye imza atıyor.

Serenay Sarıkaya’dan Açıklamalar

Sahneden ve setlerden uzun süredir uzak kalan Serenay Sarıkaya, son dönemde dizi tercihini dijitalden yana kullandı. Puhu TV’nin Fi dizisinde yer alan oyuncu, o dizi ile adından çok söz ettirmiş ve hayranlarından yine beğeni almıştı. Cesareti sebebi ile sosyal medyadan da övgüler alan ünlü oyuncu için yeni bir dizi projesi olduğu ise uzun süredir dillendiriliyor.

Serenay Sarıkaya gazeteciler ile yaptığı son röportaj kapsamında bu konuya cevap vererek, yeni bir dizi projesi için imza atma aşamasında olduğunu söyledi. Ayrıca Bergen’in hayatını anlatan filmin ise askıya alındığını ifade etti. Yaptığı açıklama kapsamında ‘’ Önden gelişen başka projelerimiz var. Şimdi onlara hazırlanıyorum.’’ diyerek yeni diziye ilişkin müjdeyi verdi.

Dizi Nerede Yayınlanacak?

Ünlü oyuncu aynı zamanda setleri çok özlediğini, yeni dizisinin ismini ise henüz veremeyeceğini çünkü şuan yolun başında olduklarını belirtti. Ancak bir dizi ile bu sezonda ekranlarda kesin olarak yer alacağını ifade etti. Çalışmayı özlediğini ve pandemi döneminde bu hissi deneyimlemeyeli baya olduğunu söyleyen ünlü isim, yeni projenin ise Netflix’te yayınlanan bir dizi olacağını açıkladı.

Gündeme yansıyan bu başlıklar ardından ise sosyal medya üzerinden Serenay Sarıkaya’nın yeni projesine ilişkin detaylar aktarıldı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda, Sarıkaya’nın başrolde yer alacağı, dizinin ise Netflix için çekildiği belirtildi. Dizini yapımcılığını ise TİMS&B Productions tarafından üstleneceği ifade edildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@