Selçuk Geçer kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Son dönemlerde özellikle de dolar kurundaki tahminleriyle yakından takip edilen Selçuk Geçer'in kim olduğu detaylı şekilde araştırılmaya devam ediyor.

Selçuk Geçer kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Son dönemlerde özellikle de dolar kurundaki tahminleriyle yakından takip edilen Selçuk Geçer'in kim olduğu detaylı şekilde araştırılmaya devam ediyor. Peki Selçuk Geçer kimdir? Tüm detaylarıyla kamugundemi.com haber sitemizde yer alıyor.

SELÇUK GEÇER KİMDİR?

1972 yılında Eskişehir'de doğan Selçuk Geçer Lise öğrenimini Eskişehir Ahmet Kanatlı lisesinde tamamlamıştır. Hemen ardından ise Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde okumuştur. 2 çocuğu olan Selçuk Geçer 3 Mayıs 2009 tarihinde evlenmiştir. 

SELÇUK GEÇER KAÇ YAŞINDA?

Vatandaşların yakından takip ettiği bir isim olan Selçuk Geçer 51 yaşındadır. 2006 yılında Mercek Altı Tartışma Programı ile Ziraatçiler Derneği Yılın Ekonomi Habercisi ödülünü alan Geçer Ocak 2007- Temmuz 2012 yılları arasında Kanal 24 TV Ekonomi Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Hemen ardından 2012 yılında istifa eden Geçer Cem Medya Grubu'nun yeni Genel Yayın Yönetmeni olmuştur. 

SELÇUK GEÇER MESLEĞİ

Uzun seneler boyunca medya sektörünün Ekonomi Birimlerinin Yöneticisi görevini üstlenen Geçer'in uzmanlık alanları Ekonomi Haberciliği, Medya İlişkileri ve Haber sunumudur.

Gündemi yakından takip etmek ve Selçuk Geçer açıklamalarından anında haberdar olmak için kamugundemi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız. 

SONRAKİ HABER