O Ses Türkiye jürileri belli oldu! Acun Ilıcalı paraya acımadı! Öyle isimler getiriyor ki..

Bir dönem TV ekranlarının en çok izlenen ses yarışmaları arasında yer alan O Ses Türkiye bu sene de yeniden izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. O Ses Türkiye jürileri kim? O Ses Türkiye ne zaman başlayacak? O Ses Türkiye nerede yayınlanacak? İşte detaylar...

O Ses Türkiye jürileri belli oldu! Acun Ilıcalı paraya acımadı! Öyle isimler getiriyor ki..

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kanalında yayınlandığı ve aynı zamanda sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye gündeme damga vurdu. Yeni sezona hazırlık yapan O Ses Türkiye her sene TV ekranlarında yayınlanırken bu sene Acun Ilıcalı'nın kurucusu olduğu dijital platform Exxen'de yayınlanmıştı. Şimdiye kadar birbirinden başarılı jürilerin yer aldığı O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda bu sene kimlerin oturacağı merak edildi. 

TV ekranlarının en iddialı yarışmaları arasında yer alan O Ses Türkiye gündeme damga vurdu. Birbirinden başarılı yarışmacıların 4 jüri karşısında şarkılarını en iyi şekilde seslendirmeye çalıştığı ve şampiyon olmak için kıyasıya mücadele edildiği O Ses Türkiye'nin bu sene ki jüri kadrosu belli oldu.  O Ses Türkiye jürileri kim? O Ses Türkiye ne zaman başlayacak? O Ses Türkiye nerede yayınlanacak? 

O Ses Türkiye ne zaman başlayacak?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye geçtiğimiz sene oldukça büyük olaylarla gündeme gelmişti. O Ses Türkiye jüri koltuğunda yıllarca oturan Hadise ve Ebru Gündeş arasında çıkan Reza Zarrab olaylarının ardından Hadise ve Ebru Gündeş arkadaşlıklarını sonlandırmış, jüri koltuğunda göremediğimiz Hadise hakkında Acun Ilıcalı açıklama yapmıştı. 

O Ses Türkiye jürileri belli oldu! Acun Ilıcalı paraya acımadı! Öyle isimler getiriyor ki..

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı konuyla ilgili olarak 'Ebru Gündeş'i Hadise'ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap'te var. Gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir' demişti. Ortaya atılan iddialara göre Acun Ilıcalı'nın bu sene TV ekranlarında yer alacak olan O Ses Türkiye yarışması için Hadise ve Yıldız Tilbe'ye teklif götürdüğü iddia edildi. Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün yerlerinin hazır olduğu iddia edildi. 

O Ses Türkiye jürileri kim?

O Ses Türkiye'de yine birbirinden başarılı yarışmacıların yer alacağı düşünülürken jüri üyeleri konusunda belirsizlik devam ediyor. Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün olacağı konuşulurken Hadise ve Yıldız Tilbe'ye jüri üyeliği için Acun Ilıcalı'nın teklif götürdüğü iddia edildi. 

Bu aralar özel hayatıyla ilgili zor bir dönemden geçen Hadise Mehmet Dinçerler'le boşanma aşamasında olduğu için henüz net bir yanıt vermese de ünlü şarkıcının yakın zamanda kararının açıklanacağı düşünülüyor.