Nihat Doğan'ın duaları kabul oldu! Oğluna koyacağı o isim herkesi şaşırttı!

İranlı hayranı Arezoo Gharlar ile nikah masasına oturan ve düğününde bir kişinin silahla havaya ateş ettiği görüntüleri ile çok konuşulan Nihat Doğan yeniden gündeme geldi.

Nihat Doğan'ın duaları kabul oldu! Oğluna koyacağı o isim herkesi şaşırttı!

Sosyal medyada sık sık gündeme gelen isimler arasında yer alan ve geçtiğimiz aylarda Arezoo Gharlar ile nikah masasına oturmuştu. Baba olmasına sayılı günler kalan Nihat Doğan'ın oğluna koyacağı o isim herkesi şaşırttı. Nihat Doğan oğlunun ismi ne olacak?

İranlı hayranı Arezoo Gharlar ile nikah masasına oturan ve düğününde bir kişinin silahla havaya ateş ettiği görüntüleri ile çok konuşulan Nihat Doğan yeniden gündeme geldi. Eşi Gharlar hamile olan Nihat Doğan'ın baba olmasına sayılı günler kala büyük heyecan yaşarken doğacak erkek çocuklarına verecekleri ismi açıkladı. 

NİHAT DOĞAN'IN ÇOCUĞUNA KOYACAĞI İSİM BELLİ OLDU!

Geçmiş dönemde Survivor'da yarışmacı olarak da yarışan ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Nihat Doğan doğacak oğluna vereceği ismi açıkladı. Son dönemlerde baba olma heyecanını yaşayan ve İranlı hayranı Aerzoo Gharlar ile evlenen Nihat Doğan'ın düğününde bir kişinin tabanca sıkması ile gündeme gelmiş ve o görüntüleri çok konuşulmuştu. 

Şimdilerde bebek bekleyen çiftin bebeklerine koyacakları isim belli oldu. Sosyal medyadan eşi ile mutluluklarını ve heyecanlarını dile getiren paylaşımlarda bulunan Nihat Doğan'ın eşi 8,5 aylık olurken çocuklarının doğmasına kısa bir süre kala isimi açıkladı. 

İSİM BELLİ OLDU!

Ünlü türkücü Nihat Doğan yaptığı açıklamada “Aşiretimizin adını alsın istedim, Batıgan koymayı düşündüm... Sonra annesi rüyasında ‘Amin’ diye görmüş. Bu çocuğun adı ‘Amin’ olacak demişler. Vicdan azabı çekmek istemedim. Her iki ismi birden koymaya karar verdik. Adı 'Amin Batıgan' olacak” dedi. 

Bebeklerine koyacakları ismin anlamı oldukça merak edilirken Nihat Doğan anlamı için  “Farsça Bat rüzgar demekmiş, Batıgan rüzgardan olan demek” şeklinde açıkladı.

SONRAKİ HABER