Netflix Sıcak Kafa dizisi nasıl, izlenir mi? Sıcak Kafa dizi yorumları

Netflix Türkiye yeni dizi projesini resmen tanıttı. Merakla beklenen Sıcak Kafa dizisi nasıl, izlenir mi yorumları araştırılırken internette yer alan yorumları sizler için derledik.

Netflix Sıcak Kafa dizisi nasıl, izlenir mi? Sıcak Kafa dizi yorumları

Netflix Sıcak Kafa dizisi nasıl, izlenir mi? Sıcak Kafa dizi yorumları - Netflix Türkiye yeni dizi projesini resmen tanıttı. Merakla beklenen Sıcak Kafa dizisi nasıl, izlenir mi yorumları araştırılırken internette yer alan yorumları sizler için derledik.

Sıcak Kafa dizisi bugün Netflix'de yayınlanırken kullanıcılar dizinin yorumlarına göre izleyip izlemeyeceklerine karar vermeye başladı. İşte diziye dair önce ön bilgiler ve sonrasında yorumlar haberde yer ediniyor.

SICAK KAFA DİZİ KONUSU

"Konuşmayla bulaşan ve "abuklama" ismi verilen bir tür delilik salgınının alt üst ettiği dünya genelinde, bu hastalıktan gizemli bir şekilde kurtulan tek kişi, eski bir dilbilimci olarak bilinen Murat Siyavuş'tur. Çevresindeki herkesten gizlediği bu durumun fark edildiğini ve arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul'un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan "sıcak kafa"sının sırrının peşine düşmek zorunda kalacaktır.

Sıcak Kafa dizisinde yer alan oyuncu kadrosu: Osman Sonant, Haluk Bilginer, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Gonca Vuslateri, Cüneyt Uzunlar, Zerrin Sümer, Hakan Gerçek, Feriha Eyüboğlu, Özgür Emre Yıldırım, Barış Yıldız, Arda Anarat, Furkan Kalabalık, Kubilay Tunçer, Erdem Akakçe ve Şebnem Hassanisoughi.

SICAK KAFA DİZİ YORUMLARI

İşte diziye dair Twitter'da yapılan yorumlar:

  • Şuan 3. Bölümündeyim baya sardı çok kaliteli ilerliyor
  • Sıcak Kafa beni dispotik dünyasının içine aldı. bu tarz farklı işleri izlemekten gerçekten büyük keyif alıyorum.
  • Netflix'in yeni dizisi Sıcak Kafa, ilk üç bölüm itibariyle beklentimin epey üstünde çıktı. Senaryo, ritim, sinematik işleyiş, atmosfer yaratımı, oyunculuklar... Her şey pürüzsüz ilerliyor. Distopik bir hikâye risklidir ama bu vizyonla üstesinden gelmişler. Tebrikler.
  • İlk bölümü izledim, dizinin atmosferini ve anlatımını çok sevdim. Kitap uyarlaması olduğu için mi bilmiyorum ama evreni baya inandırıcı olmuş. Ayrıca osman sonat izlemek keyifli ve hazal subaşı da çok güzel yahuu inanılmaz Sarılıyorum ve devam ediyorum
  • Çok detaylı tasarımlanmış bir iş olmuş #SıcakKafa Herhangi bir sahnede görünen bir obje veya not parçası bile anlamlı. Heyecan dozu iyi ayarlanmış. İşin look'u da ayrıca gayet başarılı.

Diziye dair profesyonel eleştirmenler yorum yapar yapmaz bu sayfada yer alacak.

SONRAKİ HABER