Miss Turkey yarışmasına Demet Akalın'dan 'Torpil' iddiası! O iddiaya yanıt gecikmedi! Ortalık karıştı!

Geçtiğimiz gün düzenlenen Miss Turkey 2022 olaylı iddiaları da peşinde getirdi. Birbirinden güzel yarışmacıların bir araya geldiği Miss Turkey 2022'de ilk üçe giren o yarışmacı Demet Akalın tarafından 'torpilli' iddiasıyla gündeme geldi.

Miss Turkey yarışmasına Demet Akalın'dan 'Torpil' iddiası! O iddiaya yanıt gecikmedi!

Her yıl pek çok kişi tarafından oldukça büyük bir ilgiyle izlenen Miss Turkey 2022 bu sene de gündeme damga vurdu. Her sene olduğu gibi büyük bir ilgiyle izlenen Miss Turkey kazananları bu sene de belli oldu. 19 Numarayla birincilik Nursena Say'ın olurken Demet Akalın'dan 'torpil' iddiası geldi. Yarışmada Aleyna Şirin ikinci olurken Neşe Erberk'in kızı Selin Erberk Gurdikyan ise üçüncü oldu.

Sosyal medya gündemine yaptığı açıklamalarla sık sık gelen Demet Akalın kendi beğendiği yarışmacının dereceye bile girmemesinin ardından yarışmada üçüncülüğü elde eden Selin Erberk Gurdikyan'a 'torpil' iddiasında bulundu. Demet Akalın'ın o iddialarına Selin Erberk Gurdikyan'ın annesi Neşe Erberk'ten yanıt geldi. 

Demet Akalın'dan 'Torpil' İddiası!

1983'te Türkiye ve 1984'de de Avrupa Güzeli seçilen Neşe Erberk'in kızı Selin Erberk Gurdikyan bu sene Miss Turkey 2022'de yarışmacı olarak boy gösterdi. Neşe Eberk'in kızı Selin Erberk Gurdikyan'ın Miss Turkey 2022'de 3. seçilmesinin ardından Demet Akalın olay yaratacak sözler söyledi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın o sözleri magazin gündemine bomba gibi düştü. 

Miss Turkey yarışmasına Demet Akalın'dan 'Torpil' iddiası! O iddiaya yanıt gecikmedi! Ortalık karıştı!

Neşe Erberk'in kızı Selin Erberk Gurdikyan'ın Miss Turkey 2022'de 3. seçilmesinin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demet Akalın 'Hira'ya ayıp olmasın diye Türkiye güzeli yapmayın' dedi. Bu sözlerin annesi Türkiye güzeli olan Selin Erberk Gurdikyan'ı ima edilerek söylendiği düşünülürken Demet Akalın kendi favori yarışmacısı Zeynep Elif Özal hakkında 'Şu kızı nasıl harcadınız? Bilgi yarışması değil ki bu' diye de tepki gösterdi.

Neşe Erberk'ten Demet Akalın'ın İddialarına Yanıt!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın 'torpil' iddialarının ardından 2.Sayfa magazin programına telefonla bağlanan Neşe Erberk 'Demet Akalın'ınki talihsiz bir açıklama diyorum. Demet'i öpüyorum' diyen Erberk 'Erberk' soyadını kullanmak Selin'in kendi tercihi. Bu durum gurur verici değil mi? Yazmasaydı 'meğerse Neşe Erbek'in kızıymış saklamış' diyecekler. Benim kızım hiçbir şey saklamadan kendini ifade etti. Jüriyi etkilemiş olsaydım birincilik tacını takardı. Dürüstçe söyleyeyim ben kızımı 1. görmek istiyordum. Sonuçtan memnun değilim ama saygı duyuyorum tabii ki...' yanıtını verdi.