Mehmet Ali Erbil Hasan Can Kaya'ya ateş püskürdü! Demediğini bırakmadı! Acun Ilıcalı'yı bile kızdıracak o cümleler...

Sosyal medya gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Hasan Can Kaya'ya söylediği cümlelerle gündeme geldi. Mehmet Ali Erbil2in o cümleleri duyanlara 'Acun Ilıcalı çok kızacak' dedirtti.

Mehmet Ali Erbil Hasan Can Kaya'ya ateş püskürdü! Demediğini bırakmadı!

Magazin gündeminin düşmeyen isimleri arasında yer alan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil gündeme son olarak kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi ile gelmişti. Gönlünü stilistine kaptıran ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil2in bu sözleri gündeme damga vurdu. YouTube'da başlayan kariyerine Exxen'de devam eden Hasan Can Kaya'ya resmen ateş püskürdü. 

YouTube'da 'Konuşanlar' isimli kanalı ve içerikleriyle oldukça beğenilen Hasan Can Kaya'nın YouTube'da gösterdiği başarısı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya kadar giden Hasan Can Kaya daha sonra Acun Ilıcalı'nın teklifini kabul ederek YouTube'da yayınladığı 'Konuşanlar' isimli programını Exxen'de sunmaya devam etmişti. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Hasan Can Kaya ve Konuşanlar programı hakkında konuştu. 

Mehmet Ali Erbil'den Hasan Can Kaya Yorumu!

Son zamanlarda gündeme damga vuran açıklamalarıyla oldukça büyük bir kitle tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Mehmet Ali Erbil'in o cümleleri ortalığı karıştıracak. Konuk olduğu programda Hasan Can Kaya hakkında kendisine yöneltilen soruyu cevaplayan Mehmet Ali Erbil gündeme geldi. Hasan Can Kaya'nın 'çok küfür ettiğini' söyleyen Mehmet Ali Erbil gündeme damga vurdu. 

Mehmet Ali Erbil Hasan Can Kaya'ya ateş püskürdü! Demediğini bırakmadı! Acun Ilıcalı'yı bile kızdıracak o cümleler...

Buket Aydın ile Yüz Yüze programının yeni sezonunda ilk konuğu olan Mehmet Ali Erbil kendisine sorulan soruları yanıtladı. Buket Aydın tarafından sorulan Hasan Can Kaya sorusuna şaşırtıcı ve tepki çeken bir cevap veren Mehmet Ali Erbil gündem oldu. 

'Küfür Üzerine Kurulu' Dedi!

Sunucu Buket Aydın'ın sorduğu Hasan Can Kaya sorusuna yanıt veren Mehmet Ali Erbil cevabıyla gündeme damga vurdu. Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programı ile ilgili olarak şunları söyledi;

Şov programlarını hiç izleyemiyorum. Genelde YouTube'da yayınlanıyor galiba. Onunla da pek aram yok. Hasan Can Kaya'yı da duydum. Küfür üzerine kurulu bir program. Bence milyonlar izliyor olamaz. Türkiye 85 milyon. En fazla izleyen 1 milyondur. o 3-4 milyonlar yalan dolan. Biz hakaret duymaya alışkın mıyız? Okan Bayülgen hiç hakaretle bir yayın yaptı mı? Çünkü donanımı ve zekası var. Şimdi işler biraz daha ucuzladı. O arkadaşın background'u nedir ona bir baksınlar.' ifadelerini kullandı.