Luis Suarez tamam! Sezon sonunda Fenerium'larda 9 numaralı forma kalmayacak!

Bu sezonun başlangıcından önce ismi Fenerbahçe ile anılan dünya yıldızı futbolcu Luis Suarez ile anlaşmaya varılamamıştı. Ancak yeni gelen bilgiler ile Fenerbahçe tekrar gündeme geldi. Peki; sezon sonunda Luis Suarez Fenerbahçe forması giyecek mi?

Luis Suarez tamam! Sezon sonunda Fenerium'larda 9 numaralı forma kalmayacak!

Sezon başında ismi Fenerbahçe ile anılan 35 yaşındaki yıldız santrfor Luis Suarez konusunda yeni bir gelişme daha yaşandı. Yıldız oyuncunun Fenerbahçe'ye transferi çok konuşulmuş ve sarı lacivertlilerin transfer için kendisi ile görüşmeler yaptığı dahi iddia edilmişti. Ancak Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç böyle bir görüşmenin olmadığını belirtmişti.

Luis Suarez tamam! Sezon sonunda Fenerium'larda 9 numaralı forma kalmayacak!

Bu sezon Luis Suarez ile anlaşma sağlamamış olan sarı lacivertliler yeni teknik adam Jorge Jesus yönetiminde pek çok oyuncu transfer etmiş ve yeni bir kadro yapılanmasına giderek sezona etkili bir başlangıç yapmışlardı. Başarılı ve tecrübeli teknik adam ve öğrencileri ligde ve Avrupa'da çıkardığı başarılı işler ile gündemin üst sıralarında yer almaya devam ediyor. 

Luis Suarez tamam! Sezon sonunda Fenerium'larda 9 numaralı forma kalmayacak! - Resim : 2

Fenerbahçeli çok sayıda taraftarı heyecanlandıran bu gelişme sonrasında sezon başlamadan önce Suarez'in imza atması beklenmiş ancak transferde bir noktaya gelinememişti. İsmi dünya basınından pek çok basın kuruluşu tarafından Fenerbahçe ile anılan Luis Suarez'in bu sezon sonunda Fenerbahçe'de 9 numaralı formayı alma ihtimalinin ortaya çıktı.

Luis Suarez tamam! Sezon sonunda Fenerium'larda 9 numaralı forma kalmayacak! - Resim : 3

Atletico Madrid'^den ayrılan ve Uruguay takımı Nacional'e transfer olan başarılı santrfor oyuncusunun sezon sonunda bu takımdan ayrılacağı belirtildi. Nacional başkanı tarafından yapılan açıklamada Suarez'in sezon sonunda takımdan ayrılacağı belirtildi.

Luis Suarez tamam! Sezon sonunda Fenerium'larda 9 numaralı forma kalmayacak! - Resim : 4

Nacional Başkanı Jose Fuentes Uruguaylı golcü için "Lig kasım ayında bitiyor. Luis Suarez ligin bitmesinin ardından takımdan ayrılacak. İnsanları yanlış beklenti içerisine sokmak istemiyorum." ifadelerini kullanarak oyuncunun serbest kalacağını belirtti.

Sezon başında ismi Fenerbahçe ile anılan ve sarı lacivertli taraftarların heyecanlanmasına sebep olan yıldız oyuncu Luis Suarez'in serbest kalacak olması Fenerbahçe taraftarlarını bir kez daha heyecanlandırdı. Kasım ayında serbest kalacak olan oyuncunun devre arasında sarı lacivertli formayı giymesi bekleniyor.

Luis Suarez tamam! Sezon sonunda Fenerium'larda 9 numaralı forma kalmayacak! - Resim : 5

Groningen, Ajax, Liverpool, Barcelona ve Atletico Madrid gibi dünyanın en büyük kulüplerinde forma giymiş olan ve oldukça büyük bir kariyere sahip olan Luis Suarez'in Fenerbahçe'ye gelmesi ve taraftarların santrfor isteklerine çare olması bekleniyor.