Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ilk sorudan elendi! Elendiği soru ise pes dedirtti!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bu gece yayınlanan bölümünde Koç Üniversitesi'nde ekonomi bölümü okuyan bir yarışmacıya yöneltilen ilk sorudan elenmesi pes dedirtti. Peki o soru neydi?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ilk sorudan elendi! Elendiği soru ise pes dedirtti!

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunuculuğu yapılan yarışma programında Koç Üniversitesi'nde ekonomi bölümü okuyan bir yarışmacıya ilk sorusu yöneltildi. Bu soruyu bilemeyerek ilk sorudan elenen yarışmacı pes dedirtti. 

YARIŞMACIYA YÖNELTİLEN SORU NEYDİ?

Yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu tarafından yöneltilen soru şu şekildeydi: "Bulunduğu yerde, orada yaşayanları rahatsız etme pahasına sürekli kalıp yerleşen biri ne yapmış olur?

Şıklarda ise Kreplenmiş, Pastalanmış, Çöreklenmiş, Böreklenmiş seçenekleri mevcuttu. Şıkların okunması programda bulunanlar tarafından gülümsemeyle karşılandı. 

YARIŞMACI İLK SORUDA ELENDİ

Yarışmaya başlamadan kendini tanıtarak Koç Üniversitesi mezunu olduğunu söyleyen yarışmacı cevap olarak B şıkkını (Pastalanmış) söyledi ve ilk sorudan elenmiş oldu. İlk soruda elenen yarışmacı üzülmekle birlikte şaşırdı da. Doğru cevap ise C şıkkı yani Çöreklenmiş olacaktı.

 

SONRAKİ HABER