Kim Milyoner Olmak İster Neden Yok, Yayından Mı Kaldırıldı, Ne Zaman Yayınlanacak?

ATV'de uzun yıllardır yayınlanan ve artık fenomen yarışma programı haline gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bu akşam yayınlanmaması programın izleyicilerini şok etti. Peki Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Kim Milyoner Olmak İster bitti mi?

Kim Milyoner Olmak İster Neden Yok, Yayından Mı Kaldırıldı, Ne Zaman Yayınlanacak?

ATV'nin fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster her Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşurken bu akşam yayın akışında olmaması ve onun yerine bir başka programın yayınlanması izleyicileri şok etti. Kim Milyoner Olmak İster yayından mı kaldırıldı?

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BİTTİ Mİ?

Uzun yıllar boyunca devam eden ve son olarak ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulan Kim Milyoner Olmak İster programının yayınlanmasına dair yeni bir gelişme yaşandı. Cumartesi akşamları ekranlara ambargo koyan başarılı yarışma programı bu akşam yayınlanmayacak. ATV tarafından Kim Milyoner Olmak İster yerine bu akşam yeni dizi Kardeşlerim ekranlara gelecek.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YAYINDAN KALDIRILDI MI?

Kim Milyoner Olmak İster programının ATV'nin Cumartesi günü yayın akışından çıkarılması üzerine izleyiciler bu programın yayından kaldırılıp kaldırılmadığını merak etmeye başladılar. Kim Milyoner Olmak İster yayından kaldırıldı mı? Oldukça iyi reyting alan programın yayından kaldırılmasına inanmak istemeyen izleyiciler yayın akışı değişikliğine dair net bilgilere ulaşmak istiyorlar.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER NE ZAMAN YAYINLANACAK?

ATV'den Kim Milyoner Olmak İster programı ile alakalı olarak şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Kimse Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının akıbetine dair detayları bilmiyor. ATV'nin Kim Milyoner Olmak İster için yayın günü değişikliği yaptığına dair de bir açıklama yapılmadı. Oldukça merak edilen konuya dair ATV'den bir son dakika açıklaması yapılması bekleniyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@