Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru yeni bölümü ne zaman, saat kaçta?

Türkiye'de bu hafta televizyon programlarında üç yıl sonra yeni sıcak bir gelişme yaşandı. Genç yarışmacı Batu Alıcı 1 milyonluk soruya ulaştı.

Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru yeni bölümü ne zaman, saat kaçta?

Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru yeni bölümü ne zaman, saat kaçta? Türkiye'de bu hafta televizyon programlarında üç yıl sonra yeni sıcak bir gelişme yaşandı. Genç yarışmacı Batu Alıcı 1 milyonluk soruya ulaştı. Yarışmanın süresi soruyu açtırmaya yetmezken gelecek hafta programda bir milyonluk soru heyecanı ulaşacak. Vatandaşlar bu anları canlı canlı izlemek isterken yeni bölümün ne zaman olacağını araştırmaya başladı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm, 11 Aralık Pazar günü saat 20:00'de ATV'de ekranlara gelecek.

400 bin TL değerinde ki soruyu açtıran Batu Alıcı, üç yıl boyunca programda uzun süre sonrasında 1 milyonluk soruyu açtırmayı başardı. Yaşanan bu gelişmeler ışığında 1 milyon liralık soru da merak edilmeye başlandı. 

400 bin TL'lik soruda Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün boy, kilogram ve ayak numarası sorulurken genç yarışmacının verdiği doğru yanıt sonrasında 1 milyon liralık soru resmen açılmış oldu.

11 Aralık Pazar günü programın yeni bölümünde heyecan doruklara ulaşacak ve merak edilen sorunun yanıtı resmen alınacak.

SONRAKİ HABER