İşine Son Verilen Hande Sarıoğlu’ndan Şok Açıklamalar Geldi!

Dans ettiği anları sosyal medyada video üzerinden paylaşması sebebiyle işine son verildiği iddia edilen spiker Hande Sarıoğlu açıklama yaptı. Daha önceden de paylaşımları için uyarıldığını söyledi.

İşine Son Verilen Hande Sarıoğlu’ndan Şok Açıklamalar Geldi!

Dans görüntüleri ardından Habertürk tarafından işine son verildiği iddia edilen spiker, konuya açıklık getirdi. Renkli bir kişiliğe sahip olduğunu, daha öncede kanal tarafından yaptığı sosyal medya paylaşımları yüzünden uyarı aldığını belirtti. Spiker bu açıklamayı yaparken ‘’ Renkli kişiliğimden vazgeçmeyeceğimi kanala söyledim. Karşılıklı bir anlaşma neticesinde istifamı verdim.’’ dedi.

Spikerden Çarpıcı Açıklamalar

Sosyal medya hesabı Instagram’da kıvrak figürleri sergilediği dansı ile dikkat çeken spiker, iddialara göre bu yüzden işinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Hakkında basına yansıyan haberler ardından ise Furkan Karabay’a konuştu.

Yaptığı açıklamada Habertürk’ün onu paylaşımları yüzünden daha önce uyardığını ancak kendisinin renkli kişiliğinden vazgeçmeyeceğini belirtti. Karşılıklı bir karar neticesinde kanal ile yollarını ayırdıklarını ifade etti. Spiker, ‘’Kanal bana bu konuda dikkatli olmam gerektiğini söylemişti.’’ dedi.

Hande Sarıoğlu sözlerine devam ederken ‘’ Ben renkli kişiliğimden vazgeçmeyeceğimi kendilerine söyledim. İstifamı verdim. Kanalımı seviyorum. Beni hiçbir şekilde mağdur etmediler. Ben ne yaptığımın da, paylaşımlarımın da farkındayım. Dans gösterimde oldukça renkliydi. Bunun da farkındayım. Ancak dans ettim diye tu kaka değilim.’’ sözlerini kullandı.

Hande Sarıoğlu Rahat Haliyle Dikkat Çekti

Bu açıklamalar ile dün gündeme yansıyan ve en çok merak edilen konulardan birine açıklık getiren spiker, takipçilerinden destek aldı. Bazı sosyal medya takipçileri bu konu hakkında yaptıkları yorumlarda istifa kararının yerinde olduğunu, dans görüntülerinde abartılacak bir yan olmadığını belirttiler.

Spiker, kendi kişiliği ile ilgili konularda ve renkli yanlarını takipçileriyle paylaşma aşamasında taviz vermeyeceğini açık şekilde belirtirken, kariyer açısından her hangi bir kaygı duymadığının imajını yansıttı.

Diğer yandan takipçileri tarafından da dikkat çeken ve gündeme son olarak yansıyan, daha öncede uyarılmış olmasına rağmen paylaşımlarına dikkat etmeme detayının Habertürk cephesinde bulacağı yankı merak ediliyor. Spikerin daha önce uyarı aldığını ve bu konuda bir kaygı yaşamadığını ifade etmesi dikkat çekti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@