Herkes bunu konuşuyor! Bin yıllık 2 uzaylının cesedi paylaşıldı: Evrende yalnız olmadığımız kesinleşti

Tüm dünya bu olayı konuşuyor! Yaklaşık olarak bin yıllık olduğuna inanılan 2 uzaylının cesedi halk ilke paylaşıldı. Meksika Kongresi’nin yaptığı paylaşım herkesi şoke etti. İddiaya göre yemin edildikten sonra uzaylı türüne ait olduğu düşünülen 2 ceset halka sergilendi.

Herkes bunu konuşuyor! Bin yıllık 2 uzaylının cesedi paylaşıldı: Evrende yalnız değiliz

Meksika’daki kongre duruşmasında insan olmadığı iddia edilen iki yaratığın fosilleşmiş hali sunuldu. Yemin edildikten sonra paylaşılan cesetlerin tam 1000 yıllık olduğu öne sürüldü.

YOSUN MADENİNDE BULUNDULAR

Tanımlanamayan anormal olaylara ilişkin yapılan kongre duruşması ilginç anlara sahne oldu. Meksika’daki görümede Yasama Sarayı San Lazaro’da Ufolog Jaime Maussan yeminli bir şekilde konuştu. Maussan, "Bu örnekler bizim karasal evrimimizin bir parçası değil… Bunlar bir UFO enkazından sonra bulunan varlıklar değil. Yosun madenlerinde bulundular ve daha sonra fosilleştiler" dedi.

Herkes bunu konuşuyor! Bin yıllık 2 uzaylının cesedi paylaşıldı: Evrende yalnız olmadığımız kesinleşti

Cesetlerin detaylı bir şekilde analiz edildiği ve diğer fosillerden farklı olarak kuma benzeyen bir tabaka ile kaplandığı ifade edildi.

Herkes bunu konuşuyor! Bin yıllık 2 uzaylının cesedi paylaşıldı: Evrende yalnız olmadığımız kesinleşti - Resim : 2

"BU EVRENDE YALNIZ DEĞİLİZ"

Maussan, "Halkın insan dışı teknolojiler ve insan dışı varlıklar hakkında bilgi sahibi olma hakkı vardır. Bizi ayrıştıran değil, insanlığı birleştiren bir konudan bahsediyoruz. Bu uçsuz bucaksız evrende yalnız değiliz, bu gerçeği kucaklamalıyız" dedi.

Herkes bunu konuşuyor! Bin yıllık 2 uzaylının cesedi paylaşıldı: Evrende yalnız olmadığımız kesinleşti - Resim : 3

SONRAKİ HABER