Geri sayım başladı! Gibi 3. sezon yeni bölümü ne zaman başlıyor?

Türkiye'de milyonlarca izleyicisi olan dijital yapımlardan birisi olan Gibi dizisi için artık geri sayım başladı. Buna göre ise dizinin yeni sezon yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Geri sayım başladı! Gibi 3. sezon yeni bölümü ne zaman başlıyor?

Geri sayım başladı! Gibi 3. sezon yeni bölümü ne zaman başlıyor?

Geri sayım başladı! Gibi 3. sezon yeni bölümü ne zaman başlıyor? Türkiye'de milyonlarca izleyicisi olan dijital yapımlardan birisi olan Gibi dizisi için artık geri sayım başladı. Buna göre ise dizinin yeni sezon yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Başrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın yer aldığı Gibi'nin 3. sezonunda birbirinden farklı yeni maceralar izleyicileri bekliyor. Bunun yanı sıra yeni bölüm için artık resmen geri sayım başladı denilenebilir.

Exxen'de başlayan ve kısa süre içerisinde milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan Gibi dizisinin normalden çok uzak ve farklı bir mizah anlayışı ile ülkede ses getirdiği konuşuluyor. An itibariyle Konuşanlar ile birlikte platformun en fazla izlenen işlerinden birisi olan Gibi dizisi kısa süre içerisinde rekorlar kırmaya devam ediyor. Milyonlarca kullanıcı diziyi beklemeye devam ederken yeni sezon ilk bölüm tarihi de resmen belli oldu.

GİBİ DİZİ KONUSU

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler.

GİBİ 3. SEZON YAYIN TARİHİ

EXXEN platformunun sevilen dizisi Gibi'nin yeni sezonu 7 Ekim 2022 tarihinde başlayacak. Dizinin hayranları uzun süredir bu tarihi merak ediyordu. Gibi 7 Ekim itibariyle sevenleriyle buluşacak..