Fenerbahçe'ye geleceği söylentisi ortalığı kasıp kavurmuştu! Ronaldo son kararını verdi!

2022-2023 sezonun başlamasıyla birlikte futbolseverleri yakından ilgilendiren o haber geldi. Fenerbahçe'ye transfer edileceği dedikodusu ile gündeme gelen Ronaldo kariyeri hakkında karara vardı. İşte Ronaldo'nun o kararı...

Fenerbahçe'ye geleceği söylentisi ortalığı kasıp kavurmuştu! Ronaldo son kararını verdi!

Futbolseverlerin yakından takip ettiği o iddia ile ilgili Ronaldo'dan açıklama geldi. Kariyer hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan 37 yaşındaki başarılı futbolcunun Fenerbahçe'de oynayacağı iddiaları gündeme damga vurmuştu. O büyük iddia sonrası Ronaldo kariyeriyle ilgili planlarını anlattı. 

Fenerbahçe'ye geleceği söylentisi ortalığı kasıp kavurmuştu! Ronaldo son kararını verdi!

Yeni sezonun başlamasıyla ilgili Süper Lig'de taşlar yerine oturdu. Takımların transferlerini gerçekleştirdiği yaz sezonunda o büyük iddiaya yanıt geldi. Ünlü futbolcu Ronaldo'nun Fenerbahçe'de oynayacağı iddiası ortalığı kasıp kavurmuştu. Ronaldo iddialar karşısında neler söyledi?

Ronaldo Fenerbahçe'de mi oynayacak?

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United kulübünde mutsuz olduğu söylentilerinin ardından Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç'un bu transfer için devreye girdiği çok konuşulmuştu. Bu iddia özellikle de futbolseverleri heyecanlandırırken Ronaldo'dan yanıt geldi. Kariyer planı hakkında konuşan Cristiano Ronaldo açıklamada bulundu. Sarı lacivertli takımın teknik direktörü olan Jorge Jesus'un da Ronaldo'yu ikna ettiği ileri sürülmüştü.

Fenerbahçe İddialara Yanıt Verdi!

İddialar karşısında açıklama yapan Fenerbahçe Başkanı Al Koç  'Maliyetlerden haberleri yok galiba' diyerek iddialara son noktayı koydu ve Fenerbahçe'nin Ronaldo'yla ilgilenmediğini dile getirdi. Hakkında çıkan iddialara bir diğer yanıt da Ronaldo'dan geldi. Cristiano Ronaldo Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönündeki iddiaları yalanlarken kariyer planlarından da bahsetti. 

Ünlü ve başarılı futbolcu çalıştığı takımda mutsuz olduğu iddialarına nokta koyarken 2024 yılına kadar Avrupa'nın büyük kulüplerinde oynayacağını da dile getirdi.