Esra Bilgiç Ramo Dizisinden Ayrıldı Mı? Ramo Sibel Gerçekten Öldü Mü?

Ramo dizisinin 32.bölümü ekrana gelirken Sibel’in yeni bölümde olup olmayacağı ve ölüp ölmediği merak konusu haline gelmişti. Diğer yandan dizide hastane odasından alınan örnekler Sibel’e ait çıkıyor.

Esra Bilgiç Ramo Dizisinden Ayrıldı Mı? Ramo Sibel Gerçekten Öldü Mü?

Ramo ne kadar bunu kabul etmek istemse de hastane odasından alınan örnekler, cesedin Sibel’e ait olduğunu doğruluyor. Ramo, ailesini dahi dikkate almayarak her şeyde Sibel’den bir iz bulmaya çalışıyordu. Ramo’nun her eylemi ise İstanbul’un büyük patronlarını biraz daha rahatsız edecek. Mazhar ise patronlarından aldığı talimat ile Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçiyor.

Esra Biliç Hakkında Sorulanlar ve Yanıtları

Yüksek tempolu şekilde devam eden dizinin son bölümü ardından ise herkes aynı soruyu sormaya başladı. Esra Bilgiç diziden ayrılıyor mu? Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç hayran kitlesi tarafından yakından takip edilirken, dizinin kemik kitlesi tarafından da oldukça beğenilen bir oyuncu haline geldi. Dizinin sembolik karakterlerinden biri olarak görülen Sibel karakterinin öldüğü iddiası ve Ramo tarafından her yerde aranması ise Esra Bilgiç’in diziden ayrılışına ilişkin iddiaları gündeme taşımıştı.

Çok geçmeden yeni bölüm Cuma günü ekranlara düştü. Bölümde yer alan detaylar oyuncunun hayranlarının gönlüne su serperken, temponun yükseldiği de görülüyor. Yeni bölümde Sibel karakterinin ölmediği ve Mazhar tarafından bir yerde kapalı tutulduğu anlaşıldı. Hastaneden çıkan örnekler ve yaşanan diğer gelişmeler ise Mazhar’ın başının altından çıkan birer oyun olarak ekranlara yansıdı.

Sosyal Medya Yorumları

Esra Bilgiç hayranlarının meraklı bekleyişi bu sahne ile son bulurken. Ünlü oyuncunun dizide yer alan rolüne son hızla devam edeceği hakkında bilgi gündeme bu sabah yansıdı. Tüm bu gelişmeler ardından ise sosyal medyada dizinin takipçileri tarafından Esra Bilgiç’in yeniden sahnelerde yer almasından duyulan mutluluk belirtildi.

Olumlu paylaşımlara konu olan Esra Bilgiç, kemik seyirci tarafından ilgi ile takip edilirken, diziden ayrılma gibi bir durumun söz konusu olmadığı görülüyor. Yeni bölüm ile seyircilerin aklında beliren yeni soruların başında ise Mazhar’ın nasıl planlar ile yoluna devam edeceği ve Ramo’nun bu planlar ile nasıl başa çıkacağı oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@