Eski Survivor yarışmacısının cinsel istismar itirafı duyanların yüreğini sızlattı! 'Henüz 12 yaşındaydım..

Survivor'un başarılı isimleri arasında yer alan o isimden cinsel istismar itirafı geldi. Survivor'da gösterdiği başarılı performansı ile akıllara kazınan o isim anlattıklarıyla gündeme damga vurdu. Duyanların yüreği sızladı. İşte o itiraf...

Eski Survivor yarışmacısının cinsel istismar itirafı duyanların yüreğini sızlattı!

Hem Survivor'a hem de Survivor All Star'a katılan başarılı yarışmacı Nagihan Karadere akıllara kazınan performansı ile şampiyonluğa oldukça yaklaşan isimler arasında yer almıştı. Başarıları ve açıklamalarıyla sık sık konuşulan Nagihan Karadere bu defa gündeme farklı bir konuyla geldi. 12 Yaşında cinsel istismara uğradığını söyleyen Nagihan Karadere'nin cinsel istismar itirafı duyanların ağzını açık bıraktı. 

Survivor'un şampiyonluğa en yakın isimleri arasında yer alan ve güçlü performansıyla adından sık sık söz ettiren yarışmacısı Nagihan Karadere geçirdiği estetik operasyonlarla da adından söz ettirmişti. Nagihan Karadere'nin konuk olduğu programda bulunduğu cinsel istismar itirafı gündeme damga vurdu. 

Nagihan Karadere'den Cinsel İstismar İtirafı

Başarılı isim Nagihan Karadere 12 yaşında cinsel istismara maruz kaldığını anlattı. Bu itirafını anlatırken oldukça zorlanan Nagihan Karadere'nin hem görüntüleri hem de cümleleri gündeme damga vurdu. Karakter bakımından da oldukça güçlü bir kişiliğe sahip olan Nagihan Karadere'nin anlattıkları sevenlerini üzdü. 

Eski Survivor yarışmacısının cinsel istismar itirafı duyanların yüreğini sızlattı! 'Henüz 12 yaşındaydım..

Uzaktan bir akrabasının cinsel istismarına çok küçük yaşlarda maruz kaldığını söyleyen Nagihan Karadere konuyla ilgili olarak şunları söyledi;

'Ben henüz 12 yaşındayken bir istismar yaşadım. O dönemler küçük bir kasabada yaşadığımız için akrabalara gidip gelme olayları çok fazla oluyordu. Uzak bir akraba diyebilirim hatta bu olay için. Her gittiğimiz yerde insanlara hizmet etmeyi de çok severdim. Mutfağa gider evdekilere çay servisi yapardım. Bir gün yine böyle bir durumda salonda herkes otururken ben mutfağa bardakları bırakmaya gitmiştim.  Arkamdan birisi geldi ve sarıldı. Ben herhalde yengemdir diye düşündüm. Arkama dönüp baktığımda uzak akrabalardan birini gördüm. Bana sarılıp öpmeye başladı. Ne yapacağımı bilemedim. Vücudum taş kesti ve elim ayağım titremeye başladı. O an sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye düşündüm. Bunun sonrası da oldu. Bu anlattığım ilk olanıydı. Ne yapmam gerektiğini hiç bilemedim." dedi.

Bu cümleleri izleyenlerin ve dinleyenlerin yüreğine taş gibi otururken birçok seveninden destek mesajı yağdı. Başarılı sporcu Nagihan Karadere'nin anlattıklarına birçok yorum yağdı.