Dün Gece Survivor’da Kim Elendi? 9 Şubat 2021 Survivor Eleme Gecesinde SMS Sıralaması!

TV8 ekranlarında isminden sıkça bahsettiren yarışma programı Survivor’da eleme gecesi heyecanı geçtiğimiz akşam yaşandı. Rekabetin her geçen gün yükseldiği yarışmada SMS oylaması ile ada konseyi belli oldu.

Dün Gece Survivor’da Kim Elendi? 9 Şubat 2021 Survivor Eleme Gecesinde SMS Sıralaması!

Yarışmada yapılan dokunulmazlık oyunlarının ardından takımlar, Hanzade, Doğan, Baran ve Öykü’yü eleme adayları olarak seçmişlerdi. Dün akşam eleme heyecanının yaşandığı bölümü kaçıranlar ise hangi ismin ada’ya veda ettiğini merek ediyorlar. Yarışmaya veda eden isin ise henüz kendini ön planda gösteremeyen Baran oldu.

SMS Sıralama Listesi Nasıl Şekillendi?

Dominik’te yarışma heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Bu gün sabah saatleri ile birlikte dün gece yayına giren bölümü takip edemeyen izleyiciler ise ada konseyinin detaylarını araştırıyorlar. TV 8’in adından en çok söz ettiren yarışması Survivor’da bu hafta adaya Baran veda etti. Yapılan SMS oyalarının sonunda Ada içinde henüz az vakit geçirmiş olan aday diğer yarışmacılar ile vedalaştı.

Bu SMS oylamasına ise ödül oyunu ardından takımların belirlemiş olduğu isimler kalmıştı. SMS oylamasına kalan Doğan, Baran, Hanzade, Öykü isimleri arasından SMS sıralamasında listenin sonunda yer alan isim Baran oldu. Geride bıraktığımız haftanın SMS oylama sonuçları listesine göre Baran 11’inci, Emin 10’uncu, Steven 9’uncu, Duygu 8’inci, Yunus Emre 7’inci, Hanzade 6’ncı, Reşat 5’inci, Aleyna 4’üncü, Ayşe 3’üncü, Poyraz 1’inci ve Dora 2’nci sırada yer almıştı. Geçtiğimiz gece ise Baran son sırada yer aldı.

9 Şubat Survivor Yayınında Yaşananlar

TV8 ekranından sezon macerasına devam eden yarışmada, Salı akşamının son bölümünde, SMS birincisi olan İlayda ise Öykü’yü eleme potasına gönderdi. Gönüllülerin birincisi olan Poyraz ise Baran’ın ismini söyleyerek, onu SMS oylamasına gönderdi. Öte yandan nefes kesen iletişim oyunu sonunda ise yine duygusal anlar yaşandı ve gözyaşları sel oldu.

Yapılan SMS oylaması sonunda Acun Ilıcalı en az oyu alan yarışmacının Baran olduğunu açıkladığında ise Baran duygularına hakim olmakta güçlük çekti. Yarışmacının oldukça üzgün olduğu ekranlara yansıdı. Bir veda konuşması yapan yarışmacı, diğer adaylara imada bulunarak insanların sahtekar olabildiğini ifade etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@