Dans Ettiği Video Paylaşımı İle Habertürk’ten Tepki Alan Hande Sarıoğlu’nun İşine Son Verildiği Açıklandı!

Sosyal medya hesabı üzerinden dans ettiği anların paylaşımı yapan Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu’nun işine son verildiği iddia edilmişti. Bu iddia doğru çıktı.

Dans Ettiği Video Paylaşımı İle Habertürk’ten Tepki Alan Hande Sarıoğlu’nun İşine Son Verildiği Açıklandı!

Habertürk ekranlarında spor spikeri olarak görev alan Hande Sarığolu, sosyal medya hesabında dans ettiği anları paylaşarak, gündeme oturmuştu. 32 yaşındaki spikerin, kıvrak hareketleri ile dansçılara taş çıkardığı bu paylaşım sosyal medya kullanıcıları tarafından çokça görüntülendi. Instagram paylaşımı ile gündemde yer alması ardından ise Habertürk yönetiminin bu durumdan büyük rahatsızlık duyduğu ortaya çıktı.

Hande Sarıoğlu’nun İş Akdi Feshedildi!

Evindeki doğal yanlarını sıklıkla Instagram’da paylaşan spiker, takipçileri ile bu alanda buluşuyor. Sarıoğlu’nun son olarak yüzünün yarısını peçe ile kapatarak, dans ettiği bir video paylaşım ise takipçilerinin büyük ilgisini çekti. Habertürk yönetimi ise bu videodan büyük rahatsızlık duydu. Kanal yönetimi o görüntüler ardından yayına çıkarılmayan ünlü spikerin ise iş akdinin feshedildiğini açıkladı.

Paylaşılan videoda yetenekli dansözlere taş çıkardığı görülen ve en doğal hali ile videoya yansıyan isim, hayranlarından büyük izlenme oranı alırken, çalıştığı kanal yönetimden ise sert tepki ile karşılaştı. Kariyerinde bu yönde bir olumsuzluk ile gündeme gelen isim Instagram’ı geçtiğimiz dönemlerde de aktif bir şekilde kullanıyordu.

Fakat yaptığı son paylaşım kanal yönetiminin sabrını taşıran bir detay oldu. Videoda peçe takması ve kıvrak hareketler dans etmesi, spikerlik imajının yansıtılması açısından kanal tarafından hoş bulunmadı. Hayranları ise spikerin son yayına neden çıkmadığını merak ediyorlardı.

Takipçilerinin Görüşleri

Açıklama gecikmedi ve Habertürk cephesinden spikerin işine son verildiği yönünde bir ifade kullanılarak, konu açıklığa kavuşturuldu. Artık kanal kapsamında yayına çıkmayacak olan ünlü ismin ise nasıl bir proje ile kariyerine devam edeceği merak ediliyor. Yaşanan durum ardından ünlü ismin tekrar bir sosyal medya paylaşımı yapıp yapmayacağı ve açıklamasının ne yönde olacağı ise ilerleyen günlerin merak konusu olarak gündeme yansıdı.

Ünlü ismin takipçilerinin bir kısmı bu paylaşımın gereksiz olduğunu ve spikerin kariyerini etkilediğini ifade ederken, bir kısmı ise dans etmenin işten uzaklaştırmaya sebep olmaması gerektiğini belirttiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@