Çukur Dizisi Final Tarihi Belli Oldu! Mayıs Ayında Hikayede Düğüm Çözülüyor!

Show TV’de sevenleri ile buluşan Çukur dizisi için finalin ne zaman yapılacağı belli oldu. Çukur dizisinin Mayıs ayında final yapacağı açıklandı. Yeni bölümlerinde tempoyu en üst seviyeye alan dizi hikayenin sonuna geliyor.

Çukur Dizisi Final Tarihi Belli Oldu! Mayıs Ayında Hikayede Düğüm Çözülüyor!

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, kulislerde yeni bir gelişme gündeme geldi. Çukur’un 10 Mayıs tarihine en yakın dönemde, bayram sonrası ekranlara veda edeceği belirtildi. Dizi ilk sezon başlangıcında planlandığı gibi 4. sezonda severlerine veda ederken, yeni bölümlerde yer alan sahnelerin başarısı ise dizi eleştirmenlerinden tam not alıyor.

Çukur’da Son Bölümde Neler Oldu?

Dün akşam yanını yapılan son bölümde Yamaç karakterini başına gelen olaylar ve Aliço ile Emmi’nin Yamaç’ı bulmak için çıktıları uzun yolculuk diziye damgasını vurdu. Sevenlerini hem duygulandıran hem de oldukça heyecanlandıran yeni gelişmeler hikayenin temposunu yükseltiyor. Aliço ve Emmi tarafından bulunan Yamaç Çukur’a dair hiçbir şey hatırlamazken, yaptıkları yolculuk sırasında anıları geri geliyor. Mahalleye vardıklarında ise her şeyin değiştiğini gören karakterler büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

Yeni bölümün sahnelerine ise Efsun’un içine düştüğü zor durumlar oldukça çarpıcı detayları yansıttı. Bebeğinden ayrı kalmak zorunda olan ve kaçırıldığı kişi tarafından hala tutulan Efsun, çaresiz bir şekilde kurtulmayı bekliyor. Mahallede geride kalan Vartolu ve son bölümlerde sahnelere dahil olan ailenin amcasının ise nerede oldukları bilinmiyor.

Akılda Kalan Sorular Neler?

Birçok sorunun haftaya Pazartesi ekranlara gelecek yeni bölüm ile açıklığa kavuşması beklenirken, Çukur’un değişmesi ile birlikte Koçovalı ailesinin nereye gittikleri merak konusu haline geldi. Temposu yükselen ve duygulara hitap eden dizi Mayıs ayına doğru hikayede düğümleri çözerek, tüm sorulara yanıt verecek. Sevilen dizinin veda haberi ise şimdiden takipçilerini üzdü. Diğer yandan ilerleyen hikayenin artık nasıl son bulacağı ise hayranları tarafından merak edilmiyor değil. 

Takipçilerin aklını en çok kurcalayan soru ise hikayenin mutlu bir sonla mı yoksa çarpıcı bir finalle mi biteceği konusunda. Son bölümde kentsel dönüşüme girdiği ve başka insanlarca ele geçirildiği görülen Çukur böyle mi kalacak? Yoksa Yamaç’ın her şeyi hatırlaması ile ger mi alınacak?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@