Cansu Dere’nin Rol Aldığı Sadakatsiz Dizisinin Merakla Beklenen 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sadakatsiz Çarşamba akşamlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Şimdiye kadar 17 bölüm yayınlanan dizide yeni bir dönemin başlangıcına şahitlik edileceği belirtildi.

Cansu Dere’nin Rol Aldığı Sadakatsiz Dizisinin Merakla Beklenen 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Dün akşam ekranlara gelen son bölümde Asya’nın artık Volkan ile olan savaşının son bulduğuna ve yeni bir dönemin başladığına şahitlik edildi. Cansu Dere’nin yüksek performansı hayranlarından beğeni alırken, Asya karakterinin yeni bir savaş içine gireceği kişinin Deren olduğu ortaya çıktı.

İzleyicinin Merak Ettikleri!

İzleyiciler Volkan’ı kendisinden koparıp alan Derin’e ders vermek için, Cansu Dere tarafından canlandırılan Asya karakterinin neler yapacağını merak ediyorlar. 18. bölümün fragmanında ise Volkan pişmanlığını anlatıyor. Asya’dan özür dilerken onu kaybetmenin ne kadar büyük bir acı olduğunu ifade ediyor. Bu fragman izleyenleri oldukça heyecanlandırırken dizinin seyride bir üst noktaya taşındı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in çıtası yüksek performansları ile alkış aldıkları dizide, Asya’nın yeni tehlikeli yakınlaşmayı nasıl kullanacağı merak uyandırıyor. Asya’nın Derinden intikam almak adına Volkan’ı kendi yakınına çekmesi ve onun hayatını alt üst etmesi de mümkün görünüyor. İzleyenler tarafından reyting açısında önemli bir performansa kavuşturulan dizinin son bölümünden merak edilen detaylar bu şekilde ilerlerken, yeni fragman ise izleyiciler ile buluştu.

18. Bölüm Fragmanından Detaylar!

Sadakatsizin 18.bölüm fragmanında, Asya ile Volkan’ın tehlikeli yakınlaşması en çok dikkat çeken detay oldu. Asya’dan kopamayan Volkan, beklenmedik bir hamle yaparak onunla konuşuyor. Artık Volkan’ın yenildiği Asya’nın ise gücünü gösterdiği fragmanın genel havasında ön planda. Derin’e hesap sorma vaktinin geldiği, dizide bir dönem kapanırken yüksek tempolu sahneler için yeni bir dönemin kapısının açıldığı görülüyor.

Sadakatsiz ve Cansu Dere’nin hayranları tarafından merak edilen yeni bölüm performansı Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında 20:00’da yayınlanacak. Yeni bölümde Volkan ve Asya karakterlerinin çarpıcı sahneleri yanında Deren’e ilişkin yeni gelişmelere yer verilecek. Fragman ise şuanda internet üzerinden veya kanal yayın akışından rahatlıkla izlenebiliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@