Camdaki Kız dizisinde vedalar peş peşe geldi! O ismin vedası sevenlerini üzdü

Son dönemde ekranların en çok sevilen dizisi haline gelen Camdaki Kız'da herkesi şaşırtacak vedalar gerçekleşti. 3 ismin de peş peşe veda edeceği dizide o isim herkesi şaşırttı.

Camdaki Kız dizisinde vedalar peş peşe geldi! O ismin vedası sevenlerini üzdü

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren yoğun ilgi görmeyi başaran Camdaki Kız dizisinde bu defa vedalar peş peşe gelmeye başladı. Durum bu şekilde olunca da dizinin sıkı takipçileri dizeye veda edecek olan o isimleri ve de yaşanacak olan bu vedaların ardından yeni isimlerin de gelip gelmeyeceği konusunda merak edilenleri araştırmaya başladı. Konu hakkında Birsen Altuntaş kendi internet sitesi üzerinden açıklama yaparak gidecek olan 3 ismi de açıkladı. 

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNE VEDA ŞOKU! 

Birsen Altuntaş tarafından yapılan açıklamalara göre dizide en sevilen ve takip edilen oyunculardan biri olan Hande Ataizi'nin diziye veda edeceği öğrenildi. Bununla birlikte de diziye vedası ile sevenlerini adeta şok edecek olan Ataizi'nin haricinde dizideki rollerinin bittiği gerekçe gösterilerek iki isme daha veda edileceği öğrenilmiş oldu. 

Dizide yaşanacak olan bu veda hakkında "Camdaki Kız dizisinin 3. sezonunda ana kadroda yer alan Hande Ataizi projeye veda ediyor. Rolü gereği bebek bekleyen Ataizi’nin projeden 61. bölümde ayrılması planlanıyor. Bu veda beraberinde bir ayrılık daha getirecek." şeklinde açıklama yapan Altuntaş diğer 2 ismi de açıkladı. 

DİZİYE 3 İSİM BİRDEN VEDA EDECEK! 

Hande Ataizinin haricinde diziye veda edecek olan bir diğer ismin ise dizide Cana karakterini canlandıran Ataizi'nin dizideki eşi olduğu öğrenildi. "Dizide Hande Ataizi’nin hayat verdiği Cana’nın eşi Alp rolünü oynayan Tolga Çıklaçiftçi’nin de hikâyesi bitiyor. Çıklaçiftçi de 62. bölümde diziden ayrılacak." açıklamaları ile duyurulan bu vedanın ardından son olarak da Laçin Ceylan'ın da kadrodan ayrılacağı öğrenildi.

Bu vedaların ardından ise reytinglerdeki son durumun ne olduğu ve yeni isimlerin gelip gelmeyeceği son derece merak edilenler arasında yer aldı. 

SONRAKİ HABER