Blu Tv Magarsus dizi konusu, oyuncu kadrosu, ne zaman başlayacak?

Türkiye'de son yıllarda dijital içerik sayısı artmaya devam ediyor. Buna göre ise ülke genelinde yaşanan büyük rekabet nefesleri kesiyor. Son olarak Magarsus dizisinin tanıtımı yapıldı. Blu Tv Magarsus dizi konusu, oyuncu kadrosu, ne zaman başlayacak?

Blu Tv Magarsus dizi konusu, oyuncu kadrosu, ne zaman başlayacak?

Blu Tv Magarsus dizi konusu, oyuncu kadrosu, ne zaman başlayacak? Türkiye'de son yıllarda dijital içerik sayısı artmaya devam ediyor. Buna göre ise ülke genelinde yaşanan büyük rekabet nefesleri kesiyor. Son olarak Magarsus dizisinin tanıtımı yapıldı. Türkiye'nin en büyük online içerik platformlarından birisi olan Blu Tv'de yapımcılığını Yamaç Okur ve Serkan Çakarer'in yaptığı orijinal yapım olan Magarsus dizisi için geri sayım başladı.

Yamaç Okur'un ilk dijital projesi olacak bu işte Magarsus dizisinin yönetmenliği için ise Yunus Ozan Korkut göreve geldi. Dizinin senaryosunu yönetmen Korkut ile birlikte Mustafa Yürüktümen kaleme aldı. 

MAGARSUS DİZİ KONUSU

Magarsus dizisinde Sarıbahçe’de narenciye tüccarı olan Kurak ailesinin kendi içleri ve başka düşmanlarıyla verdikleri gayretler anlatılıyor.

MAGARSUS DİZİ OYUNCULARI

Blu Tv'de yayınlanacak olan orijinal dizi içeriğinde başrol oyuncularını Çağlar Ertuğrul ve Merve Dizdar üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde:

  • Çağlar Ertuğrul
  • Merve Dizdar
  • Berkay Ateş

MAGARSUS NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Magarsus dizisinin Blu Tv platformunda Aralık 2022 gibi yayınlanması bekleniyor. Orijinal dizi içeriğinde okuma provalarının başladığı internette yer alırken yayın tarihi ve diziye dair tüm gelişmelerin de kamuoyu ile paylaşılması beklenmekte.

SONRAKİ HABER