Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tuttu mu, reyting sonuçları nasıl?

Atv ekranlarında yeni bölümü ile 20 Eylül Salı günü yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ilk bölümü ile büyük ses getirdi. Buna göre ise dizi büyük beğeni toplarken tutup tutmadığı ve reyting sonuçları merakla araştırılıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tuttu mu, reyting sonuçları nasıl?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tuttu mu, reyting sonuçları nasıl?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tuttu mu, reyting sonuçları nasıl? Atv ekranlarında yeni bölümü ile 20 Eylül Salı günü yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ilk bölümü ile büyük ses getirdi. Buna göre ise dizi büyük beğeni toplarken tutup tutmadığı ve reyting sonuçları merakla araştırılıyor. Başrolünde Türkiye'nin en büyük oyuncuları arasında yer alan Oktay Kaynarca yer alırken dizi kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük etkileşim yarattı. Peki dizi tuttu mu, reyting sonuçları nasıl? İşte tüm detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİ TUTTU MU?

Atv ekranlarının yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'ın en büyük etkenlerinden birisi şüphesiz Kurtlar Vadisi dizisinde Türk televizyon tarihine damga vuran Oktay Kaynarca'nın yer alması. Dizi ilk bölümü ile yayınlanır yayınlanmaz hem başarılı oyuncu hem de dizi kısa süre içerisinde Twitter'da trend topic oldu.

Dizinin ilk bölümü sonrasında kanal ile en az 50 bölümlük anlaşmanın imzalanması gündemde.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM REYTİNG SONUÇLARI

Atv ekranlarının yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin reyting sonuçları açıklanır açıklanmaz bu sayfada yerini alacak.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİ KONUSU

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk'ün intikamı öne çıkıyor devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.