Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi seti nerede, nasıl gidilir?

Türk televizyon tarihinin en önemli oyuncuları arasında yer alan Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümü ile birlikte bu akşam Atv ekranlarında yayınlanıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi seti nerede, nasıl gidilir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi seti nerede, nasıl gidilir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi seti nerede, nasıl gidilir? Türk televizyon tarihinin en önemli oyuncuları arasında yer alan Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümü ile birlikte bu akşam Atv ekranlarında yayınlanıyor. Uzun süredir seyircilerin merakla beklediği diziler arasında yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin setinin nerede olduğu merak ediliyor. Dizinin set çekimlerine nasıl gidilir? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİ SETİ NEREDE?

Dizi ekibi İstanbul çekimlerinin ardından hikayenin yurtdışında geçen bölümlerini çekmek için İpek Yolu'nun başkenti ve aynı zamanda dünya tarihinde 16 devlete başkentlik yapmış olan Semerkand ve Buhara'ya gitti.

Özbekistan çekimlerinden sonra İstanbul'a dönecek olan ekip çekimlere devam edecek. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimleri İstanbul'da Beşiktaş ve Galata gibi yerlerde yapıldı.

BEN BU CİHAZA SIĞMAZAM DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk'ün intikamı öne çıkıyor devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Oktay Kaynarca (Cezayir)
Ebru Özkan (Leyla)
Pelin Akil (Firuze)
Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)
Hakan Karahan (Dumrul)
Erkan Sever (Orhan)
Ragıp Savaş (Atakan)
Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)
Eren Vurdem (Azamet)
Aslı Sevi (Azade)
Kerem Kupacı (Ethem)
Ziya Kürküt (Bekir)
Pelin Uluksar (Süheyla)
Mina Derman (Suna)
Batuhan Sezer (Ömer Asaf)
Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)
Burcu Binici (Meltem)
Ömer Kurt (Kerim
Mert Kırlak (George Bagnall)
Ahmet Yıldırım (Cafer)
Tanıl Yöntem (Canberk)
Doruk Öztürk (Şamil)
Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)
Melisa Duru Ünal (Mercan)
Aylar Melayeva (Sevim)
Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)
Işıl Yücesoy (Gülendam)