Arda Güler'e Cristiano Ronaldo takviyesi! Onun için Türkiye'ye geliyor

Fenerbahçe'nin genç yeteneği Arda Güler'in popülerliği günden güne artmaya devam ediyor. Fiziksel olarak henüz daha gelişmesi gereken Güler için Cristiano Ronaldo takviyesi uygulanmasına karar verildi.

Arda Güler'e Cristiano Ronaldo takviyesi! Onun için Türkiye'ye geliyor

 Fenerbahçe'nin 17 yaşındaki genç yeteneği Arda Güler popülerliğini korumak yerine günden güne arttırıyor. Jorge Jesus yönetiminde çok fazla forma şansı bulamayan Arda Güler'in fiziksel olarak gelişmesi gerektiği konuşuluyor. Teknik adam Jorge Jesus tarafından forma fırsatı bulmakta zorlanan Güler'in gelişimi için ise oldukça önemli bir isim Türkiye'ye geliyor. 

Fenerbahçe'nin genç 10 numarası Arda Güler'in forma şansı bulmakta zorlanması taraftarların tepkisini çekiyor. Ligde geride kalan 6 maçta da oyunun son diliminde taraftarlar tarafından istenen Güler oyuna girdiğinde başarılı işler çıkarmayı biliyor. Geçtiğimiz sezon ve hazırlık maçları kapsamında forma giydiği maçlarda oldukça etkileyici goller, asistler ve çalımlar ile dikkat çeken futbolcu Arda Güler için Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus "Geliştirmesi gereken şeyler var." ifadelerini kullanmış ve Arda'nın fiziksel olarak çok güçlü olmadığını ayrıca topsuz oyunda çok hızlı olamadığını dile getirmişti.

Arda Güler'e Cristiano Ronaldo takviyesi! Onun için Türkiye'ye geliyor

Fenerbahçe'nin efsane golcüsü ve kendisinin de idolü olan Alex de Souza'nın forma numarasını giymeyi başaran Arda Güler bu sezon sahada yer aldığı sürelerde de başarılı işler çıkarttı. Ayrıca oyunuyla herkesi kendisine hayran bırakan Arda Güler yalnızca sarı lacivertli değil çok sayıda futbolsever tarafından tebrik edildi. Ayrıca İngiltere başta olmak üzere pek çok futbol ülkesinden de Arda Güler'e tebrik mesajları yağdı.

ARDA GÜLER'E CRISTIANO RONALDO TAKVİYESİ

Fenerbahçe'de forma şansı bulduğu her anı başarılı geçiren Arda Güler'in fiziksel gelişimini artırmak için bir dönem Cristiano Ronaldo ile de çalışmış olan bir antrenör ile Jorge Jesus'un temas kurduğu ve antrenörü Arda için çalışmaya ikna ettiği öğrenildi. 

Geçmiş dönemlerde Cristiano Ronaldo ile çalışmış olan antrenörün Arda ile de çalışarak genç yeteneğin gelişimine büyük katkı sağlanması hedefleniyor. Yurtdışında futbol oynama ihtimali oldukça yüksek olan Arda Güler'in ileride olması muhtemel transferleri için Fenerbahçe yoğun bir çaba harcıyor. Öte yandan 17 yaşındaki genç oyuncunun Fenerbahçe ile uzun yıllar çalışma ihtimali de göz önünde bulunduruluyor. Arda'nın Fenerbahçe'de takım kaptanı olarak maçlara çıkmak istediği biliniyor.

Arda Güler'e Cristiano Ronaldo takviyesi! Onun için Türkiye'ye geliyor - Resim : 2