Altın Kelebek Ödülleri ne zaman sahiplerini bulacak? Altın Kelebek ne zaman?

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yıl sonunda düzenlenen görkemli ödül töreninin ne zaman ekrana geleceği merak ediliyor. 2022 Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanacak? Altın Kelebek Ödülleri ne zaman sahiplerini bulacak?

Altın Kelebek Ödülleri ne zaman sahiplerini bulacak? Altın Kelebek ne zaman?

Pantene Altın Kelebek Ödüllleri bu sene 48'nci kez sahiplerini bulmaya hazırlanıyor. Görkemli bir törenle sahiplerini bulacak olan Altın Kelebek ödülleri heyecanla bekleniyor. Hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiği Altın Kelebek Ödül Töreni Çağla Şikel ve Cem Davran'ın sunumu ile ekrana gelecek. Tören, Kanal D ve Teve2'nin ortak sunumuyla canlı olarak yayınlanacak. Farklı kategorilerde ödül alan pek çok ünlü isim kırmızı halıda boy gösterecek. 

2022 ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİ NE ZAMAN?

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni 4 Aralık Pazar tarihinde saat 19.30'da Kanal D ve Teve2 ortak yayını ile seyircinin karşısında olacak. 

2022 PANTENE YILDIZI PARLAYANLAR KİMLER?

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde bu sene 'Yıldızı Parlayanlar' kategorisinde Su Burcu Yazgı Coşkun, Özgü Kaya,  Nilsu Berfin Aktaş ve Tarık Emir Tekin yer alıyor. 

SONRAKİ HABER