Akıncı Dizisi Düşüşte! Akıncı Dizisi Final Mi Yapacak?

Ağustos ayından bu yana projeleri için çalışmakta olan Akıncı dizi ekibi, ortaya fantastik bir yapım koymuştu. Dizinin Cuma reyting rekabetlerinde ise geride kaldığı gündeme yansıdı.

Akıncı Dizisi Düşüşte! Akıncı Dizisi Final Mi Yapacak?

Atv’de büyük bir cesaret ile yayına giren fantastik dizi Akıncı, 1 Ocak tarihinden bu yana Cuma akşamları yayınlanıyor. Akıncı dizisi cephesinde Cuma rekabetlerinde ise zor durumda kalındığı basına yansıdı. Çünkü dizi ile aynı saatte yayına giren çok büyük rakipler var. Bu dizinin daha önce Hercai’nin elde ettiği reyting noktalarını elde edemediği ifade ediliyor.

Akıncı Dizisi’nde Reyting Performansı

Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi ikilisinin başrollerini paylaştığı Akıncı dizisi, titiz ve yüksek tempolu bir ekip çalışmasına şahit oluyor. Atv’de dizinin fantastik olması sebebi ile üzerine titriyor. Ancak reytinglere bakıldığında yüksek bir performans alınamadığı görüldü. Dizinin daha çok yeni olması sebebi ile ilerleyen süreçte çıtayı yükseltmesi bekleniyor.

Ana akım medya içinde Fantastik dizinin yüksek reyting seviyeleri ile yer almasının zor olduğunun Atv kanalı da farkında. İlk olarak yayına giren bölüm ardından kemik izleyen kitlesini yaratan dizi, yine de bu hafta reytingler açısından iyi bir sonuç alamadı. Başrolleri paylaşan Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi için de olumsuz bir durum haline gelen bu ilerleyişin nasıl yön bulacağı merak ediliyor.

Yeni Bölüme İlişkin Detaylar

Dizi yapımcıları ise yeni bölümde tempoyu yükselterek, yayında kalmayı hedefliyorlar. Yeni bölümde ise Yücel’in ölümünün sonrasında Kemal ve Akıncı bu işin arkasında kimin olduğunu öğrenmeye çalışıyorlar. Nergis ise elinde yer alan kanıtla Cüneyt’i sıkıştırmaya başlıyor. Cüneyt’in kim ile işbirliği yaptığını öğrenmeye çalışan taraf ise bu bölümde Kemal oluyor.

Yani bölümde Amerika’dan Türkiye’ye gelen Türk bir profesör ülkenin gündemini meşgul edecek. Cevdet ise profesörü ortadan kaldırma amacıyla Gizli Yapı’dan gerekli emirleri alıyor. Ama bu yolda önüne büyük bir engel olarak Akıncı çıkar. Akıncı ise profesörü kurtarmak için harekete geçtiğinde kendini beklenmedik bir tuzağın içinde bulur.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@