Ajda Pekkan'ın filtresiz fotoğrafını görenler filtre var sandı! O fotoğraflarını görenler gözlerine inanamadı!

Başarılı sanatçı Ajda Pekken gündeme geldi. Filtresiz fotoğrafıyla gündeme damga vuran Ajda Pekkan'ın o görüntüleri gündeme damga vurdu. Filtresiz fotoğraflarını görenler ünlü şarkıcıyı resmen tanıyamadı. İşte Ajda Pekkan'ın o görüntüleri...

Ajda Pekkan'ın filtresiz fotoğrafını görenler filtre var sandı!

Çeşme ve Alaçatı'nın düşman işgali altından kurtuluşunun 100.yılının kutlandığı yıldönümü etkinliklerinde performans sergiledi. Çeşme Amfitiyatro'da konser veren Süperstar Ajda Pekkan'ın filtresiz fotoğraflarını görenler hayrete düştü. Konserde çekilen filtresiz fotoğrafı gündeme damga vurdu. 

Pop müziğin Süperstar'ı olarak bilinen Ajda Pekkan çoğu zaman yıllara meydan okumasıyla gündeme gelirken güzel sesiyle de başarılarından sık sık söz ettiren sanatçılar arasında yer alıyor. Çeşme ve Alaçatı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında konser veren ünlü sanatçının paylaşılan filtresiz fotoğrafı gündemde damga etkisi yarattı. 

Ajda Pekkan Filtresiz

Ünlü şarkıcının katıldığı etkinlikte konser sonrası çekilen filtresiz fotoğrafları gündeme damga vurdu. Birçok kişinin fotoğrafları karşısında ağzı açık kalırken görenler tanımakta güçlük çekti. Çeşme Amfitiyatro'da konser veren Pekkan dinleyicilerine unutulmaz bir konser heyecanı yaşatırken gündeme o fotoğraflar ile geldi. Ajda Pekkan'la hatıra fotoğrafı çektiren ve o fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran'ın paylaştığı fotoğraf gündem oldu. 

Ajda Pekkan'ın filtresiz fotoğrafını görenler filtre var sandı! O fotoğraflarını görenler gözlerine inanamadı!

Hatıra amaçlı Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran'ın çektirmiş olduğu fotoğrafta Ajda Pekkan'ın filtresiz görüntüsü gündem oldu. Geçirmiş olduğu estetiklerle sık sık gündem olan Ajda Pekkan'ı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. 76 yaşındaki başarılı şarkıcının görüntüleri gündem oldu. 

Ajda Pekkan Estetiksiz

Kendi sosyal medya hesabından filtreli fotoğraflarını paylaşan 76 yaşındaki başarılı şarkıcının geçirdiği estetik operasyonları sonucu her zaman çok konuşuldu. Son olarak verdiği konser'de filtresiz fotoğraflarıyla görüntülenen Ajda Pekkan gündeme damga vurdu!