Adını Feriha Koydum Neden Yayınlanmadı, Bitti Mi? Show Tv Adını Feriha Koydum Dizisini Yayından Mı Kaldırdı?

Show TV'nin eski dizilerinden olan Adını Feriha Koydum bir süredir gündüz kuşağında yayınlanıyordu. Adını feri Koydum bugün neden yok? Adını Feriha Koydum bitti mi? Adını Feriha Koydum yayından kaldırıldı mı?

Adını Feriha Koydum Neden Yayınlanmadı, Bitti Mi? Show Tv Adını Feriha Koydum Dizisini Yayından Mı Kaldırdı?

Show TV'de gündüz kuşağında yayınlanan diziler arasında bulunan Adını Feriha Koydum dizisinin bugün neden yayınlanmadığı merak konusu oldu. Adını Feriha Koydum neden yok?

ADINI FERİHA KOYDUM BİTTİ Mİ?

Show TV bir süre önce gündüz kuşağında bir dönemin efsane dizileri arasında yer alan ve çok büyük ses getiren Adını Feriha Koydum dizisini yayınlama başlamıştı. Diziyi daha önce izleyenler hatırlama için izleme şansı elde edemeyenler ise baştan izlemek için Show TV ekranlarına kilitlendiler. Haftalardır hafta içi her gün yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisi bugün Show TV tarafından yayınlanmadı.

Adını Feriha Koydum dizinin yayınlanmaması üzerine izleyiciler Show TV'den bir açıklama yapılmasını beklediler. Ancak şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadı. Adını Feriha Koydum neden yok? Adını Feriha Koydum yayından kaldırıldı mı? Adını Feriha Koydum bitti mi?

ADINI FERİHA KOYDUM YAYINLANMAYACAK MI?

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya ve Vahide Perçin gibi isimlerin yer aldığını efsane dizi Adını feriha Koydum gündüz kuşağında beklenen etkiyi aypamayınca Show TV tarafından yayından kaldırıldı. Bu nedenle artık bundan sonra Adını Feriha Koydum dizisi yayınlanmayacak. Diziyi izlemek isteyenler ise internet üzerinden tüm bölümleri takip edebilecekler.

ADINI FERİHA KOYDUM DİZİSİNİN KONUSU NE?

İstanbul Etiler'de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ile zengin çocuğu Emir'in aşkı dizinin konusudur. Feriha tüm imkansızlıklarına rağmen hayatta tutunmaya çalışır. Baskıcı bir babası olan Feriha güçlükle eğitimine devam ederken Emir ise Feriha'ya gönlünü kaptırmıştır. Feriha'nın ikizi olan Mehmet ise zenginlere karşı büyük bir kin beslemektedir. Babası Rıza'yı sürekli kardeşi Feriha hakkında dolduruşa getiren Mehmet yanlış yollara sapıp ailesinin başına türlü dertler açar. Bu dertlerin çoğunun edelini ise Feriha ödemek zorunda kalır.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@