Acı haber akşam saatlerinde geldi: Ekranların sevilen ismi hayatını kaybetti

Gelen bir son dakika haberine göre dün akşam saatlerinde acı bir haber geldi. NTV’de hava durumu sunan ve herkesin yakından tanıdığı bir isim olan Meteoroloji Editörü ve Müzisyen Gökhan Abur hayatını kaybetti. İşte detaylar..

Acı haber akşam saatlerinde geldi: Ekranların sevilen ismi hayatını kaybetti

Ekranların sevilen ismi hayatını NTV Hava Durumu Bülteni denilince akla gelen isimlerden biri olan ve pek çok kişi tarafından da bilinen Müzisyen Gökhan Abur hayatını kaybetti. Abur’un vefatı NTV Ana Haber’de duyurulurken, konu kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu.

Acı haber akşam saatlerinde geldi: Ekranların sevilen ismi hayatını kaybetti

Acı haberin duyurulmasından sonra bültene bağlanarak derin üzüntüsünü dile getiren şarkıcı Neco, “Biz Kargalar Kafeste'de birlikte müzik yapıyorduk. O kadar iyi bir insandı ki... İstanbul beyefendisiydi kendisi. Böyle bir arkadaşı kaybetmek hüzünlendiren şeydir" dedi.

Acı haber akşam saatlerinde geldi: Ekranların sevilen ismi hayatını kaybetti - Resim : 2

GÖKHAN ABUR KİMDİR?

Gökhan Abur’un hayatını kaybetmesi sonrasında kim olduğu ve bugün kadar neler yaptığı merak konusu oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Yüksek Mühendisliği bölümünden mezun olan Abur, bir dönem Kandilli ve Deprem Araştırma Enstitüsü Meteoroloji Bölümü’nde görev yaptı. 2003 yılında Kandilli’den emekliliğini istedi. Son olarak NTV’de hava durumu sunuculuğu yapıyordu.

Müzikle de uğraştığı bilinen Abur’un 14 plağı bulunuyor.

SONRAKİ HABER