48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri aday kategorileri belli oldu! Hangi oyuncu hangi dalda aday gösterildi?

Her yıl düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu sene de pek çok ünlü ismi bünyesinde ağırlamaya hazırlanıyor. 48.si düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri ne zaman yayınlanacak? saat kaçta yayınlanacak? İşte detaylar...

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri aday kategorileri belli oldu!

Her yıl izleyicilerin büyük bir heyecanla izlediği Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin bu sene 48.si düzenlenecek. Birbirinden başarılı isimlerin ödülleriyle buluşturulacağı Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Büyük bir heyecan ve eğlenceli anlarla geçen Pantene Altın Kelebek Ödülleri hangi kanalda yayınlanacak? Pantene Altın Kelebek Ödüller saat kaçta yayınlanacak?

Yılın en görkemli gecelerinden birisine tanıklık edecek 48.Pantene Altın Kelebek Ödülleri gündeme damga vurdu. Geçtiğimiz sene oldukça heyecanlı bir atmosfer yaratan Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin bu sene 48.si düzenlenecek. 

Pantene Altın Kelebek Ödülleri Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Türkiye'nin en prestijli ödül töreni olarak bilinen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde yine heyecanlı rüzgarlar esecek. Birbirinden yetenekli isimlerin ödüllerini alacağı Pantene Altın Kelebek Ödülleri izleyiciler açısından da oldukça merak edilirken bu sene hangi ismin hangi dalda aday gösterildiği de merak konusu oldu. 

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri aday kategorileri belli oldu! Hangi oyuncu hangi dalda aday gösterildi?

Eylül 2021 ve Eylül 2022 tarihleri arasında TV ekranlarında rüzgar estiren isimlerin aday olduğu Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde ünlü ve başarılı isimler 32 dalda aday gösterildi. Pantene Altın Kelebek Ödülü her sene olduğu gibi bu sene de halkın oylamasıyla en iyilerin ödüllerine kavuşturulduğu bir gün olacak.yüzde 70 halk, yüzde 30 jüri oyları ile belirlenen kazananlar ödüllerini alacak. 

Pantene Altın Kelebek Ödülü Adayları Belli Oldu!

Sürprizlerle dolu ödül töreninde başarılı isimler ödüllerine kavuşurken bu senenin en dikkat çeken ödülü ‘Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ oldu. 7.si taktim edilecek olan Yıldızı Parlayanlar Ödülü birçok performansı değerlendirilen isme takdim edilecek. Bu isimlerin arasında Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Taro Emir Tekin; en iyilerin günü Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerini alacaklar.