2023 Süper Lig ara transfer dönemi ne zaman başlayacak?

Türkiye Süper Ligi'nde 18. hafta geride kalırken milyonlarca futbolsever ara transfer döneminin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı.

2023 Süper Lig ara transfer dönemi ne zaman başlayacak?

2023 Süper Lig ara transfer dönemi ne zaman başlayacak? Türkiye Süper Ligi'nde 18. hafta geride kalırken milyonlarca futbolsever ara transfer döneminin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Ligde 18. hafta karşılaşmaları bugün oynanacak mücadele ile tamamlanacak iken lider Galatasaray'ın Kadıköy deplasmanından üç puanla dönmesi sonrası Fenerbahçe ile arasında ki puan farkı 4'ye yükseldi.

Bu yıl önemli derbilerde oynadığı karşılaşmalar ile hanesine 3 puan yazdırmayı bilen Galatasaray'da ikinci yarı fikstüründe önemli bir avantajı da elinde tuttu.

ARA TRANSFER DÖNEMİ 2023 NE ZAMAN

TFF tarafından yapılan açıklamada, Süper Lig'de ikinci transfer ve tescil döneminin ise 12 Ocak 2023 tarihinde başlayıp, 8 Şubat 2023 tarihinde sona ermesine karar verildiği bildirildi.

Bu doğrultuda ara transfer dönemi 12 Ocak tarihinde başlarken 8 Şubat 2023 tarihine kadar devam edecek. Ligde yarıyıl tatili verilmezken bu süreçte de karşılaşmalar oynanmaya devam edecek.

SONRAKİ HABER