Tecrübe Genç Kadroyla buluşunca...

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat DEĞER bugün İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi'yi ziyaret etti. Başarının altında yatan nedenlerin başında ise kısaca başlıkta özetlediğimiz olay yatıyor. Ne diyelim darısı diğer il milli eğitim müdürlüklerinin başına, tabi başarılı olmak istiyorlarsa...

Öğretmenler 12.03.2018, 17:47
Tecrübe Genç Kadroyla buluşunca...

Ziyarete ilişkin sitemiz kamugundemi.com'a bilgi veren DEĞER, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHSİ'yi ziyaret ettiğini ve böylesine bir tecrübeyle karşılıklı görüş alışverişi yaptığını; samimi, içten bir sohbet ile tecrübesinden faydalandığını açıkladı. 

DEĞER, ziyaretinde Türkiye'de ilk Öğretmen Hakları ve Hukuk 1 kitabının da sayın müdürler istişaresini yapıp değerlendirmelerde bulunduğunu belirtti. 

DEĞER, ziyaret ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün özverili çalışmaları neticesinde hızlarına yetişemiyoruz. Ülkemiz Milli Eğitimi için yaptıkları çalışmalardaki memnuniyetimizi de altını çizerek belirttim. Zira, gerek eğitim yöneticiliği akademisi olsun gerek öğretmenlerin kişisel gelişimi adına düzenledikleri organizasyonlar olsun öğretmen ve idarecilere değer katıyor ve çağırdıkları birbirinden özel eğitimcilerle, adeta ülkemizi eğitim alanında görmek istediğimiz noktaya taşıyıp, resmediyorlar.

DEĞER İzmir İl MEM'in başarıyı yakalamasının ardındaki sırrın ise, çok genç ve dinamik bir ekip ile çalışmaktan geçtiğini belirtiyor.  Ülkenin milli eğitimini kendilerine şiar edinen bu anlayışla İzmir'e ve ülkemiz milli eğitimine ayrı bir renk ve canlılık katıyor. Kaldı ki yakından tanıdığım çok değerli insan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker ERARSLAN bunların güzel bir örneğidir. Kendisi bir o kadar özverili, fedekar ve çalışkandır. Bu vesileyle bu çalışmaları bizzat yerinde görmüş oldum.

DEĞER açıklamasını İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi'ye ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker ERARSLAN'a gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederek noktaldı ve ekledi önümüzdeki günlerde çok daha başarılı çalışmalara imza atacaklarına yürekten inanıyorum.

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@