Milli Eğitim Müdürü İsa BAL'dan dikkat çekici ikinci dönem mesajı...

KamuGundemi.com - Milas İlçe Millî Eğitim Müdürü İsa BAL, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönemiin yarın başlayacak olması nedeniyle mesaj yayınladı. 

Öğretmenler 04.02.2018, 13:58
Milli Eğitim Müdürü İsa BAL'dan dikkat çekici ikinci dönem mesajı...

KamuGundemi.com - İkinci dönemin ilk ders zili ile geleceğimizin teminatı olarak bizlere emanet edilen çocuklarımız ve gençlerimiz yarıyıl tatilinin ardından yeniden bir araya gelmenin sevincini yaşıyorlarken bizler de 2.250 öğretmenimizle, 23.000 öğrencimizi geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmeleri için özverili, gayretli çalışıyor ve çalışmaya devam ediyor olacağız.Öğrencilerimize yönelik olarak eğitim öğretim faaliyetlerinin yanında her seviyede beceri, yetenek, sportif ve kültürel gelişim etkinlikleri de dönem boyunca artarak devam edecektir. Çünkü başarılı olmak sadece akademik anlamda belli bir seviyeye ulaşmak anlamını taşımamaktadır. Sporda, sanatta, bilimsel ve kültürel alanda gösterdiğiniz her türlü kazanımınız başarılı olmanın bir başka biçimidir.


Çocuklarımızı ve gençlerimizi vatanımıza ve milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlamak için fedakârca çalışan öğretmenlerimize 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminde göstermiş oldukları özverili ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, gayretli çalışmalarının ikinci dönemde de aratarak devam edeceğine inanıyorum.

Bu vesile ile; 2017-2018 Eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; herkes için sağlıklı ve başarılı bir dönem olmasını temenni ederim. 

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@